Demi Lovato bën publike lidhjen e re, ja mashkulli që i ka rrëmbyer zemrën

Këngëtarja Demi Lovato së fundmi ka bërë publike lidhjen e re.

Mashkulli që i ka rrëmbyer zemrën është modeli Austin Wilson.

Demi ka publikuar në Instagram një foto ku shfaqet mjaft e dashuruar me Austin dhe foton e shoqëron me shkrimin: “Dashuria ime”.

Rreth një orë më vonë edhe Austin ka bërë të njëjtën gjë dhe tani këngëtarja dhe modeli janë çifti më i ri i showbiz-it.