E enjte, 4 Qershor, 2020
24 C
Tirana

“Copë mishi pa sy fare, nuk e ke idenë sa të urrej”, Olti Curri sherr me komentuesen

Më të lexuarat

“Do të takohemi sërish nesër”, Yuri Kim flet pas konsultimeve me Këshillin Politik

Ambasadorja e SHBA-ve, Yuri Kim ka reaguar për mediat në lidhje me konsultimet e kryera me anëtarët e Këshillit Politik për Reformën Zgjedhore. Ambasadorja tha...

Pagat e Luftës, Rama: Një lajm i mirë

Kryeministri Edi Rama sapo ka ndarë një mesazh me qytetarët lidhur me Pagat e Luftës. Kreu i Qeverisë njofton se ka kaluar 30 mijëshin numri...

“Hajn!” Incident gjatë fjalimit të Thaçit, arrestohet një qytetar

Pak më herët, gjatë fjalimit të Presidentit të Kosovës Hashim Thaçi në oborrin e Kuvendit, ndodhi një incident. Një qytetar filloi të ulëriste kundrejt Presidentit...

Bylykbashi dhe Vasili bëjnë lëvizjen e radhës

Përfaqësuesit e opozitës, u janë drejtuar selisë blu pak çaste më parë. Oerd Bylykbashi dhe Petrit Vasili do të mbajnë një takim me kryedemokratin...

VIDEO/ Pyetja e gazetarit lë pa fjalë për 20 sekonda kryeministrin kanadez

Së fundmi është bërë virale një video, ku shfaqet kryeministri i Kanadasë Justin Trudeau, i cili qëndron më shumë se 20 sekonda pa iu...

Roja 65-vjeçar abuzoi me të miturën, shkarkohet drejtori i shkollës

Ngjarja e rëndë që ndodhi në Babrru të Kamzës, ku 65-vjeçari Abaz Doku abuzoi seksualisht me një të mitur (15 vjeç), ka tronditur mbarë...

“Do t’i dalim zot këtij vendi”, Hoti flet për herë të parë si kryeministër

Pas seancës së jashtëzakonshme, kryeministri i ri, Avdullah Hoti, ka thënë se në Kuvend e presin nisma të reja ligjore dhe plot punë. Prioritet...

Shembja e TK/ Rama: Pseudoteatri ishte shpikje e fantazisë politike

Kryeministri Edi Rama përmes një postimi në rrjetin social Facebook shprehet se Teatri Kombëtar ishte shpikje e fantazisë politike. Gjithashtu, Kreu i Qeverisë e cilësoi...

EMRI/ Hapi zjarr ndaj policisë, efektivët me snajpera rrethojnë banesën në Kamëz

Një person është vetëdorëzuar në polici, pasi hapi zjarr ndaj uniformave blu. Shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr. 5., i ishin drejtuar banesës së...

35 fotot që tregojnë anën tjetër të protestës për George Floyd

Prej 8 ditësh tashmë, protesta të shumta kanë shpërthyer në të gjithë SHBA për vdekjen e George Floyd. Qytetet po imponojnë shtetrrethime dhe shtetet...

Olti Curri nuk ia përton askujt, qoftë personazh publik ose jo për çdo lloj tematike që duan të trajtojnë. Në mjaft raste kanë qenë ndjekësit e tij, të cilët kanë shpërthyer në një mori kometesh fyese, por kjo ka pak rëndësi për Olti Currin.

Së fundmi, një ndjekëse i ka shkruajtur blogerit në Instagram duke i vënë në dukje se e urren. Ky koment ka ardhur pasi Olti Curri vuri në lojë Jonida Maliqin, lidhur me anglishten e saj, e cila linte për të dëshiruar.

Por sigurisht që e gjitha kjo ishte në kuadrin e një shakaje, e cila nuk është kapërdirë nga të gjithë. Ishte vetë këngëtarja Jonida Maliqi, e cila ua ktheu me të njëjtën monedhë të gjithë kritikëve, me anë të një videoje në Instagram. Por në lidhje me videon e Olti Currit, një komentuese ka shpërthyer në vrer. Ja se çfarë i shkruan:

“Nuk e ke idenë ça urrejtje ndjej ndaj teje, sa herë më hapen videot e tua përzotin e madh je njeri i pështirë. Merresh vetëm me të tjera, a thua se ti je perfekt, cop mishi pa sy fare. O nuk e ke idenë sa të urrej. Surrati jot krijon vetëm negativitet, asgjë më shumë! Edhe njëherë, të urrej në maksimum.. Rob i pështirë”, i shkruan ndjekësja Oltit, ndërsa ky i fundit i ka publikuar bisedën në Instastory.

“Sa gjatë i paske ra! Vk”, i përgjigjet blogeri.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Reagimi i policisë pas shembjes së Teatrit, ja çfarë pritet të ndodhë sot në Kuvend

Lidhur me reagimin brutal të policisë pas shembjes së Teatrit Kombëtar, pritet që sot në Kuvend të zhvillohet një interpelancë me Ministrin e Brendshëm...

“Me rrezikshmëri të lartë shoqërore”, policia arreston 42-vjeçarin (VIDEO)

Një 42-vjeçar i kërkuar për tentativë vrasje dhe armëmbajtje pa leje, është vënë në pranga. Operacioni për kapjen e personave në kërkim, me rrezikshmëri...

KPK shkarkon kryetaren e Gjykatës së Kavajës

Së fundmi, Komisioni i Pavarur i Kualifikimit shkarkoi nga detyra kryetaren e Gjykatës së Kavajës, Entela Shedula. Raportohet se procesi i vetingut për gjyqtaren Shedula...

Gjirokastra dhe Berati, qytetet që nuk e “duan jetën”

Vetëvrasjet u rriten në mënyrë sistematike dy vitet e fundit, duke arritur në 216 persona më 2019 ose 2,3 për qind më shumë në...

Avdullah Hoti zyrtarisht kryeministër i Kosovës: Po ndihem shumë mirë

Tashmë Avdullah Hoti është zyrtarisht kryeministër i Kosovës. Së fundmi gjatë ceremonisë shtetërore, kryeministri Hoti, i vetëm, parakaloi para Gardës së Shtetit. Raportohet se ai është...
WhatsApp KONTAKTO TT