E martë, 23 Shkurt, 2021
11 C
Tirana

Çifti i njohur i jep fund romancës (FOTO)

Jessie J dhe Channing Tatum janë ndarë. Çifti i shumëpërfolur i ka dhënë fund romancës një vjeçare. Pas ndarjes me Jenna Lee Dewan, aktori duket se gjeti ngushëllim në krahët e këngëtares britanike Jessie J.

Një burim ka thënë për mediat e huaja se ata kanë prioritete të ndryshme në jetë.

“Channing dhe Jessie kanë prioritete të ndryshme. U argëtuan bashkë, por nuk funksionoi. Channing i duhet të rrijë në Los Angeles për shkak të vajzës, ndërsa Jessie jeton në Angli”.

 I njëjti burim, është shprehur duk thënë se ata kanë ngelur miq shumë të mirë. Ndërkohë, ish-bashkëshortja e Tatum ka rifilluar jetën e saj me Steve Kazee, të cilët janë në pritje të fëmijës së tyre.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Vrasja e dyfishtë për drogë në Malësi të Madhe/ Mbyllen hetimet për babë e bir

Pesë muaj nga vrasja e Vilson Çutajt dhe Klemend Pepajt në Malësi të Madhe, Prokuroria e Shkodrës ka mbyllur hetimet duke gjetur vetëm një...

Koronavirusi/ Më shumë të shëruar se të infektuar, por kurba mbetet e lartë

Kurba e koronavirusit vijon të mbetet e lartë, pasi në 24 orët e fundit janë regjistruar 1.021 raste të reja, nga 3.258 testime të...

Pse temperaturat ulen shumë gjatë natës në shkretëtira?

Nëse do të ndërmerrni një udhëtim ditor në shkretëtirën e Saharasë në Afrikën e Veriut, do të duhet të keni me vete më shumë...

Burgosja e Navalny/ BE bie dakord për sanksione të reja kundër Rusisë

Për shkak të veprimit kundër kritikut të Kremlinit Navalny, ministrat e jashtëm të BE kanë rënë dakord për sanksione të reja kundër Rusisë. Përgjegjësit...

Përplasja Rama-Meta/ Pushteti s’është marrëdhënie dashurie por produkt interesi

Kryeministri Edi Rama ka kohë që po përplaset me Presidentin Meta në akuza dhe kundërakuza. Mendoni se kjo po kthehet në një bumerang, duke...