Çfarë diskutuan? Kryemadhi takohet me bashkëshorten e Bashës

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka patur një takim ditën e djeshme me Aurela Bashën, bashkëshorten e kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

Duket se marrëdhënia e Bashës dhe Kryemadhit nuk është vetëm bashkëpunim politik, por dhe afrimitet familjar.

Në foto, Kryemadhi dhe bashkëshortja e Bashës, shfaqen duke bashkëbiseduar në një lokal.

Të dyja duken të përqendruara në bisedën e tyre që mund të jetë politika e ditës, zgjedhjet apo edhe çështje të tjera familjare.