E diel, 16 Janar, 2022
15.5 C
Tirana

Çfarë diskutuan? Kryemadhi takohet me bashkëshorten e Bashës

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka patur një takim ditën e djeshme me Aurela Bashën, bashkëshorten e kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

Duket se marrëdhënia e Bashës dhe Kryemadhit nuk është vetëm bashkëpunim politik, por dhe afrimitet familjar.

Në foto, Kryemadhi dhe bashkëshortja e Bashës, shfaqen duke bashkëbiseduar në një lokal.

Të dyja duken të përqendruara në bisedën e tyre që mund të jetë politika e ditës, zgjedhjet apo edhe çështje të tjera familjare.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Shuhet legjenda e futbollit shkodran, e mundi sëmundja

Një sëmundje e rëndë ka mposhtur legjendën e futbollit shkodran, Ramazan Rragami, i cili u shua në moshën 77-vjeçare. Rragami vuante prej vitesh nga një...

Falsifikimi i dokumenteve/Gjykata liron nga burgu vëllain e Sheila Haxhiraj

DVP Lezhë në bashkëpunim me DVP Tiranë dhe atë të Elbasanit, finalizuan operacionin “Identiteti”. Nga finalizimi i operacionit, pas tre muajsh hetime, u zbulua...

Misteri afrikan: Pse C*vid-19 ka shkaktuar më pak vdekje se kudo tjetër?

Nga: Federico Giuliani “Il Giornale Është një kontinent i madh, rreth 7 herë më i madh sesa Bashkimi Evropian, dhe i banuar nga pothuajse 1.5 miliardë...

“Basha është pronar i basteve”/PD ia kthen Berishës: Mashtrues kronik!

Partia Demokratike ka përgënjeshtruar akuzat e ish-kryeministrit Berisha, ku tha se kryedemokati Basha është pronar i basteve. Shigjetimet e Berishës ndaj Bashës erdhën nga...

Zgjedhjet lokale, kurthi pervers i Metës për Bashën

Nga: Andi Bushati Pak kohë përpara se Gjykata Kushtetuese të vendosë nëse Presidenti i Republikës e ka tejkaluar rolin e tij për të qënduar mbi...