E diel, 13 Qershor, 2021
23 C
Tirana

Arroganti Conor McGregor, sjellja e turpshme me fansin (Video)

Pamjet e kamerës së sigurisë të incidentit të Conor McGregor me një tifoz kanë dalë në rrjetet sociale. Luftëtari irlandez është arrestuar pak më pas gjatë incidentit që ka ndodhur në Hotel Hontaineblea të Miamit më 11 mars.

Pamjet tregojnë se si McGregor i ka marrë nga dora celularin fansit, ja ka hedhur në tokë dhe ka filluar ta shkelë me forcë për ta thyer.

Personeli i irlandezit kanë ndaluar tifozin të marrë celularin e tij.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Takimi Rama-Blinken, ja marrëveshja e nënshkruar. Fjala e Blinkenit dhe Ramës

Kryeministri Edi Rama dhe Sekretari Amerikan i Shtetit, Antony Blinken kanë zhvilluar një takim në Bruksel ditën e sotme. Fryt i këtij takimi ishte marrëveshja...

Itali/ Ngjarje tragjike në Romë, 4 viktima mes tyre autori dhe 2 të mitur

Një burrë i moshuar, 84-vjeçari Salvatore Ranieri, dhe dy vëllezër të moshës 5 dhe 10 vjeç, David dhe Daniel Fusinato, u vranë në Konsorciumin...

Euro 2020/ Anglia dhe Austria e nisin me fitore, 21:00 rradha e “tulipanëve”

Kanë përfunduar dy ndeshjet e para të ditës në Euro 2020. Anglia mundi Kroacinë me rezultatin 1-0 me gol të Sterling në pjesën e...

Ikja e Gramoz Ruçit nga politika dhe raporti mes moshës e pushtetit

Nga Alfred Peza Në sport sado i zoti që të jesh, mosha të limiton duke të detyruar që të “varësh këpucët në gozhdë”, atëherë kur...

Biden pritet të sigurojë aleatët e NATO-s për mbrojtjen reciproke

Organizata e Traktatit të Atlantikut të Veriut (NATO) do të diskutojë rishikimin e konceptit të saj strategjik kur udhëheqësit e saj, përfshirë Presidentin amerikan...