E premte, 28 Janar, 2022
9.5 C
Tirana

Anëtarësia e PD në Shkodër zgjedh 23 kandidatët për zgjedhjet e ardhshme

Dega e Partisë Demokratike Shkodër ka mbyllur procesin e numërimit të votava për 23 emrat e propozuar që janë konfirmuar si kandidatë të mundshëm për deputet dhe kryetar bashkie nga anëtarësia e PD-së.

Dega Shkodër

ARBEN GJURAJ
ARTAN HAXHI
BARDH SPAHIA
BASHKIM RROJI
BENARDETA SYKU
BLENDI GJYLBEGAJ
EMILJANO PJETRI
FLORIAN BJANKU
GRETA BARDELI
HELGA SALLAKU
HELIDON BUSHATI
IMELDI SOKOLI
IZMIRA ULQINAKU
LEDINA MANDIJA
LORENC LUKA
MARK RUPA
NDOC ASHTA
NESTI KIRI
NEVILA BUSHATI
RAMIZ ÇOBAJ
ROMEO GURAKUQI
VOLTANA ADEMI
XHEMAL BUSHATI

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Fakte të panjohura mbi shkencëtarët më të famshëm të të gjitha kohërave

Ju ndoshta mund t’i njihni emrat e këtyre figurave historike të shkencës, si dhe zbulimet e tyre më të famshme. Por ndoshta mund të...

Pas acarit, rikthehen reshjet e shiut. Si do të jetë moti për këtë fundjavë

Reshjet e shiut pritet të jenë prezente që në orët e para të 24-orëshit të ditës së shtunë, në pjesën më të madhe të...

Shp*rthimi në banesën e Dukës, 34-vjeçari i arrestuar me shenja dj*gie në dorë

34-vjeçari i arrestuar për vendosjen e tritolit në banesën e kreut të Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, rezulton me shenja djegie në dorë....

Pa të dashurën me shokun e tij, detaje nga sherri me th*ka në Berat

Detaje të reja janë hedhur në dritë sa i takon sherrit me thika në Berat, ku dy persona përfunduan me plagë të shumta në...

Faza e fundit e konfliktit dhe fati i “Foltores”

Nga: Ergys Mërtiri Pas muajsh tensione që degjeneruan deri në konfrontim fizik, përplasja Basha-Berisha po fillon të zbehet, ndërsa revolucioni i organizuar nga foltorja shkon...