E hënë, 6 Dhjetor, 2021
9.5 C
Tirana

Aktori i famshëm kërkon divorcin katër ditë pas martese, ja arsyeja

Nicolas Cage ka kërkuar divorcin vetëm 4 ditë pas martesës. Aktori i njohur u arsyetua se: “Ishim shumë të dehur për të kuptuar se çfarë ishim duke bërë”.

Ai dhe Erika Koike u martuan më 23 mars në Las Vegas, një vit pasi ishin njohur.

Por, pak orë pas dasmës, çifti thuhet se janë parë në hotelin Bellagio në Las Vegas, Koike po i ulërinte dhe bërtiste 55-vjeçarit.

Çifti filloi të dilte në prill 2018, ndërsa kjo ishte martesa e katërt e aktorit. Duket se Cage nuk është ende gati për të ndërmarrë një hap kaq të rëndësishëm në jetën e tij, duke i kërkuar tashmë Koike t’i japë divorcin pas 4 ditësh martesë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

S’ka më sekrete/ Ja kur do të mbahet Festivali i 60-të i Këngës në RTSH

Edicioni i 60-të i Festivalit të Këngës në Radio Televizionin Shqiptar do të përfcillet LIVE për publikun shqiptar në mbrëmjet e 27,28 dhe 29...

Ekzekutimi i ish-deputetit, bashkëshortja nxjerr emrat dhe ndryshon dëshminë

Natalina Ujka, bashkëshortja e biznesmenit shkodran Pashko Ujka, ka treguar për grupin hetimor se personat me të cilët bashkëshorti i saj ka pasur konflikte...

Misteret e pazgjidhura të Luftës së Dytë Botërore

Ne të gjithë i duam misteret, dhe Lufta e Dytë Botërore siguroi shumë të tilla. Shkalla e madhe e luftimeve dhe e taktikave të tokës së djegur, solli...

Ish-banori i “Big Brother”: Donaldi nuk është fitues, mes çiftit s’ka dashuri

Ish-banori i “Big Brother”, Adi Pojana, teksa ishte i ftuar në studion e “Shqipëria Live”, ka komentuar lidhjen e shumëpërfolur mes Donaldit dhe Beatrix. Për...

“Shkelje financiare”, arrestohet presidenti i klubit italian

Presidenti i një prej klubeve të Serisë A është vënë në pranga, për shkelje financiare mes të cilave edhe deklarimin e falimentit të kompanive...