Aksidenton 22-vjeçaren në vija të bardha tek 21-dhjetori, largohet shoferi

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në afërsi të shkollës Sabahudin Gabrani.

Tiranë/Informacion paraprak

Rreth orës 11:55, tek “21 Dhjetori”, mjeti me drejtues shtetasin D. M., ka aksidentuar këmbësoren shtetasen B. M., 22 vjeçe, e cila ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.