E enjte, 21 Janar, 2021
12 C
Tirana

Aksident i rëndë/ Motori humb kontrollin dhe del nga rruga

Një motorr me drejtues shtetasin A.M., ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga. Për pasojë është dëmtuar shoferi dhe është dërguar menjëherë në spital.

Ai ndodhet nën kujdesin e mjekëve, dhe fatmirësisht jashtë rrezikut për jetën. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 21:35, në Lanabregas.

Grupi hetimor dhe shërbimet e policisë ndodhen në vendngjarje, dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 17.07.2020, rreth orës 21:35, në Lanabregas, motori me drejtues shtetasin A.M., ka humbur kontrollin dhe ka dalë jashtë rrugë, për pasojë është dëmtuar dhe u dërgua menjeherë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Video/ Ronaldo shkruan historinë, Juventus fiton Superkupën e Italisë

Cristiano Ronaldo ka shkruar sonte historinë e futbollit botëror pasi u bë golashënuesi më i mirë i të gjitha kohërave pasi shënoi për Juventusin...

Bajernit i mjafton një penallti për të mbajtur kreun, Lajpcig bën detyrën

Mjaftoi një penallti në minutën e 13-të për t’i dhënë Bajernit fitoren e dytë radhazi. Robert Levandovski nuk gaboi nga pika e bardhë e...

Vetëvendosja garon në zgjedhjet e 25 prillit, nesër prezanton kandidatët e parë

Lëvizja Vetëvendosje në Tiranë do të marrë pjesë në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit. Ditën e nesërme, më 21 janar kjo forcë politike do të...

I përqafuar me bashkëshorten, Joe Biden mbërrin në Shtëpinë e Bardhë

Joe Biden ka mbërritur në Shtëpinë e Bardhë, ku do të fillojë orët e para të punës si President i SHBA, me firmosjen e...

Çfarë duhet të dini mbi historinë e Ditës së Përurimit të presidentit amerikan

E para Ditë e Përurimit në detyrë e presidentit të Shteteve të Bashkuara, ishte 30 prilli i vitit 1789, gjatë betimit të presidentit Xhorxh...