E mërkurë, 27 Janar, 2021
1 C
Tirana

U konfirmua e infektuar disa ditë më parë, ndërron jetë në ambulancë 88-vjeçarja nga Pogradeci

Ka ndërruar jetë gjatë natës një 88-vjeçare e konfirmuar me COVID-19 disa ditë më parë.

88-vjeçarja nga qyteti i Pogradecit, ishte konfirmuar me COVID disa ditë më parë, ndërsa  po transportohej drejt Elbasanit e më pas do të vinte në Spitalin Infektiv, për tu mbajtur nën kujdes të shtuar shëndetësor.

Pritet njoftim zyrtar nga Ministria e Shëndetësisë. Trupi i 88-vjeçares ndodhet në morgun e Spitalit të Elbasanit.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Video/ Tension dhe përmbysje, Interi eliminon Milanin në minutën e 97-të

Interi triumfoi me rezultatin 2-1 ndaj Milanit, në derbin e vlefshëm për çerekfinalen e Kupës së Italisë, ku nuk mundoi as tensioni. Ibrahimoviç dhe Lukaku...

Skënder Brataj tregon numrin e personelit mjekësor të vaksinuar

Drejtori i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka bërë me dije shifrat e personelit mjekësor që është injektuar me vaksinën anti-covid deri më tani në...

Shkel rregullat e rrjetit social, Twitter i mbyll llogarinë Genc Pollos

Platfotma Twitter i ka mbyllur llogarinë ish-deputetit të PD, Genc Pollo, për shkak se ky i fundit ka shkelur rregullat e rrjetit social. Lajmin e...

Haradinaj mesazh Serbisë: Do forcojmë policinë dhe ushtrinë e Kosovës

Kandidati për President në Kosovë, Ramush Haradinaj ka përcjellë një tjetër për fqinjët, Serbinë. Haradinaj u shpreh se Kosova nuk do e mbajë më kokën...

Kur lali Eri gjobit Ndrangheta-n

Nga: Dritan Hila Sapo kapën implikimin e tre personave italianë që bënin kështjella në rërë për biznese në Tiranë dhe ku përmendej edhe mafia kalabreze,...