E martë, 27 Korrik, 2021
35.5 C
Tirana

Abuzohej seksualisht nga njerku, këngëtarja e famshme shokon me deklaratën e saj

Një ngjarje aspak  e zakonshme ka tërhequr vëmendjen e publikut, pasi gjatë një interviste këngëtarja e famshme e hitit ‘Man, I feel like a woman’, i ka shokuar të gjithë kur ka pohuar se ngamohej seksualisht nga njerku i saj.52 vjeçarja, Shania Twain, në një intervistë për ‘The Guardian’, ka rrëfyer se kur ka qenë në moshë fare të vogël është bërë viktimë e njerkut të saj Jerry Twain.Shania zbulon se ishte vetëm 10 vjeç kur ka ndodhur diçka e tillë, por nuk ka pranuar të rrëfejë më tepër detaje për këtë abuzim.
“Ndjej se abuzimi seksual shkon krah për krah me abuzimin fizik dhe psikologjik kur është dikush që njeh.”- është shprehur ajo.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Merkato/ Atletiko do të shesë 3 lojtarë për Lautarton e Interit

Interi po ndërton sezonin e ri me Simone Inzaghin, me shpresën dhe qëllimin për të mos hequr dorë nga ndonjë lojtar tjetër i shkëlqyeshëm...

I shpëtoi aksionit të policisë, arrestohet drejtuesi i ”Benzit”

Policia ka bërë të mundur arrestimin e shoferit të automjetit tip ''Benz'', i cili nuk iu bind urdhrin të efektivëve për t'u ndaluar, pasi...

Pesë të zhdukur, 16 të plagosur në shpërthimin e fabrikës kimike gjermane

Një shpërthim në një fabrikë kimike në qytetin perëndimor gjerman të Leverkusenit, të martën në mëngjes, shkaktoi një zjarr në një depozitë që përmbante...

E rëndë në Shkodër, 7-vjeçarja mbytet në lumin Buna

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e Shkodrës, ku një 7-vjeçare është futur për t'u larë në lumin Buna, por fatkeqësisht u mbyt....

Euro bie nën 122 lekë, vlera më e ulët që nga janari 2020

Kursi i këmbimit të euros me lekun vazhdon të rënien dhe të martën shënoi vlerën më të ulët që nga fillimi i vitit 2020. Sipas...