E mërkurë, 16 Qershor, 2021
20.5 C
Tirana

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 3 qershor 2021

La Gazzetta dello Sport:

 • Milan, tentativa e fundit për mbretin e trofeve, Zhiru bëj tënden!
 • Lukaku, Inter qëndroj

Corriere dello Sport:

 • Konte kthehet në anglez, tekniku tek Totenhemi bashkë me Paratiçin, akordi shumë afër
 • Italia në shitje
 • Ferrari, tashmë jemi aty

AS:

 • Madridi prezanton Ançelotin, “Duhen reduktuar firmat”
 • Koman qëndron

Mundo Deportivo:

 • Koman pranë (qëndrimit)
 • Emerson, afrimi i tretë

L’Equipe:

 • Benzema i rrethuar mirë
 • Një përbindësh për Gasquet

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Të ndalet sa më shpejt gjenocidi ndaj myslimanëve në Kinë

Nga Joseph Bosco “The Hill” Kur tmerret e plota të Holokaustit Nazist ishin më se të qarta edhe për mohuesit më kokëfortë gjatë viteve 1940-1950,...

Dhunohet drejtoresha në Bashkinë e Tiranës

Policia njofton se është dhunuar për shkak të detyrës Drejtoresha e Agjencisë së Parqeve dhe Rekreacionit në Bashkinë e Tiranës. Agresori është një 34-vjeçar me...

‘Vatra’ deklaratë: Të na tregohet pse Berisha u shpall “non grata”

DEKLARATË PUBLIKE E FEDERATËS PAN – SHQIPTARE TË AMERIKËS VATRA, RRETH SHPALLJES ‘NON GRATA’ TË ISH- PRESIDENTIT SHQIPTAR DR. SALI BERISHA Federata Pan - Shqiptare...

BE heq kufizimet e udhëtimit për Shqipërinë, Serbinë dhe Maqedoninë e Veriut

Vendet anëtare të Bashkimit Evropian kanë rënë dakord të mërkurën (16 qershor) të heqin kufizimet e udhëtimit për udhëtarët nga tetë vende dhe territore...

Arma më e fuqishme e Opozitës

Nga Oerd Bylykbashi Ligji i Dekriminalizimit funksionon si sahat! Një tjetër kryebashkiak i dënuar me burgim u zbulua falë tij, duhet të largohet nga funksioni...