E premte, 15 Janar, 2021
3 C
Tirana

Zenit fiton Kupën e Rusisë, kapiteni e thyen sapo e merr në duar (Video)

Branislav Ivanovic, kapiteni i Zenitit në Rusi, pati fatin e madh që të ngrinte Kupën e Rusisë, një trofe shumë i bukur prej kristali.

Por, siç mund ta shikoni edhe në videon e mëposhtme, mbrojtësi serb pati edhe fatin e keq që e theu këtë kupë sapo e mori në duar.

Pjesëtarë të stafit të Zenitit mblodhën copat e thyera, ndërsa lojtarët vijuan festimet me atë që mbeti nga kupa.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

SHBA vijon tërheqjen e trupave nga Afganistani, kanë mbetur vetëm 2.500

Ushtria amerikane ka ulur nivelin e trupave në Afganistan në 2.500. Ky është niveli më i ulët i pranisë amerikane në gati dy dekada,...

Aksidenti me 4 viktima/ Momenti i parakalimit të gabuar të ‘Citroen-it’ (Video)

Publikohet video e aksidentit që i mori jetën 4 shtetasve nga Kosova në Rrugën e Kombit, mbrëmjen e djeshme (14 janar). Në videon e publikuar...

Rigoni dhe samiti i Tiranës

Nga: Frrok Çupi Këtu është në plan një samit dialogu mes shteteve fqinje, por njëkohësisht disa kanë lëshuar fjalë kundër, sikur ‘u bëmë ne shqiptarët...

Vllaznia me njërën dorë te titulli, Teuta zhyt Bylisin në krizë

Përfundojnë dy ndeshjet që hapën siparin e javës së 14 të Kategorisë Superiore. Teuta mundi me rezultatin e pastër 2-0 Bylisin, dhe me këtë fitore...

Nuk mbajti premtimin për ujësjellësin, banorët lidhin te pema kreun e komunës

Kryetari i komunës në qytetin jugor meksikan Chiapas, Oscar Ramirez është lidhur nga banorët e zonës, pasi nuk mbajti premtimin për ndërtimin e një...