E enjte, 24 Qershor, 2021
26.5 C
Tirana

Zbulohet emisioni që do të konkurojë ‘kokë më kokë’ Fevziun, Baton Haxhiu me surpriza të reja

Ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim si të ftuar në studio televizive, sidomos në atë të “Opinion”, tashmë Baton Haxhiu do të vi me një emision të tijin në Shqipëri. Kjo pasi gazetari dhe analisti nga Kosova Baton Haxhiu do të zhvendoset në Shqipëri, bën me dije “Dosja.al”.

Ai do të zhvillojë një emision me tema kryesisht politike dhe me të ftuar çdo të enjte në orën 21:00, në AbcNews.

Gjasat janë që Baton Haxhiu  të jetë rivali kryesor i Fevziut, i cili të enjteve prezanton emisionin e tij “Opinion”. Nëse Eni Vasili, do të vijojë me transmetimin e emisionit “Open”, në Top-Channel, të tre do të jenë ‘kokë më kokë’ për audiencën e të enjtes mbrëma.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Qytetet më të shtrenjta në botë për të huajt; Tirana në vendin e 152

Kryeqyteti i Turkmenistanit në Azinë Qendrore është cilësuar si qyteti më i shtrenjtë në botë për punëtorët e huaj. Ashgabat, një qytet me rreth një...

”Grupi i Ferrit”/ Kualifikohen Franca, Gjermania dhe Portugalia

Përfundojnë dy ndeshjet e grupit F. Hungaria ka befasuar Gjermaninënë “Allianz Arena”, teksa i ka mbyllur këto 90 minuta në barazim 2-2. Hungarezët zhbllokuan...

Euro 2020/ Plotësohet rebusi i 1/8-ave, ja përballjet me eleminim direkt

KALENDARI I 1/8-AVE E Shtunë 26 Qershor Uells vs Danimarkë (18:00, Amsterdam) Itali vs Austri (21:00, Londër) E Diel 27 Qershor Holandë vs Rep. çeke (18:00, Budapest) Belgjikë...

Izraeli paralajmëron masa për shkak të variantit Delta

Izraeli njoftoi të mërkurën (23 qershor) se do të shtyjë lehtësimin e hyrjes së turistëve individualë për shkak të shqetësimeve për përhapjen e variantit...

Blinken: SHBA nuk ka partner e mik më të mirë se Gjermaninë

Sekretari amerikan i Shtetit Antony Blinken falenderoi të mërkurën Kancelaren e Gjermanisë, Angela Merkel për “udhëheqjen e jashtëzakonshme” duke thënë se “SHBA nuk kanë...