E shtunë, 18 Shtator, 2021
21.5 C
Tirana

Vlorë/ Babai i dehur dhunon të birin dhe plagos me thikën vajzën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para pak minutash në Vlorë, ku një burrë ka qëlluar me thikë të bijën në banesën e tyre.

Mësohet se autori 50-vjeçar ka qenë nën efektin e alkoolit dhe ka qëlluar të bijën pas një debati mes tyre. Po ashtu, ai ka dhunuar fizikisht edhe të birin.

Policia ka arrestuar në flagrancë shtetasin me iniciale P.Sh., duke ndërhyrë në kohë dhe duke parandaluar krimin në familje.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

“Të kërkojë falje ose të largohet”, Rama paralajmëron ashpër ministrat

Kryeministri Edi Rama ka mbledhur mesditën e sotme kabinetin e ri qeveritar në mbledhjen e parë, ku do të miratohen disa vendime. Rama i...

Betohen në Presidencë, Qeveria nis zyrtarisht mandatin e tretë

Pas betimit te presidenti Ilir Meta, kryeministri Edi Rama dhe ministrat e kabinetit të ri qeveritar vendosën të ecnin në këmbë përgjatë Bulevardit Dëshmorët...

Betimi i kabinetit qeveritar/Rama dhe ministrat betohen para Metës

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur pak çaste më parë në Presidencë, ku bashkë me anëtarët e kabinetit qeveritar do të betohet para kreut të...

Miliarderi amerikan shpallet fajtor për vrasje

Trashëgimtari amerikan i pasurive të paluajtshme Robert Durst, subjekt i dokumentarit të krimit HBO The Jinx, është dënuar për vrasjen e mikes së tij...

Kurti lë pas inatet me Ramën dhe e uron për mandatin e tretë

Dje kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, i ka dërguar një letër të hapur homologut të tij shqiptar, Edi Rama, duke e uruar për mandatin...