Stil

“U zgjova me dhimbje”, Ariana Grande ndan me fansat lajmin e trishtë


               Publikuar në : 15:42 - 19/11/19 M D

Këngëtarja me famë botërore Ariana Grande së fundmi ka ndarë me fansat lajmin e trishtë se nuk ndihet aspak mirë nga ana shëndetësore.

Ajo ka pohuar se vuan nga ankthi dhe se është zgjuar me dhimbje sot.

“U zgjova me dhimbje sot. Do të mjekohem. Po bëj gjithçka që mundem”, shkruante Ariana në një postim në Insta Story të cilin e fshiu më pas për të publikuar një tjetër:

“E fshiva sepse jam në ankth dhe thjesht dua t’i rregulloj gjërat. Do të takoj sërish doktorin”, vijon postimi i radhës.

“Ndjej shumë dhimbje dhe e kam të vështirë të marr frymë gjatë performancës”, shprehej këngëtarja në postimin e saj në Insta Story.

Gjithashtu mund të lexoni:

‘Më fal që nuk ta largova dhimbjen’, Ariana Grande do t’ju përlot me fjalët për Mac Miller

Video/Befason me reagimet Bill Clinton, ekzaltohet nga këngëtarja Ariana Grande

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT