E shtunë, 16 Tetor, 2021
11.5 C
Tirana

Tifozët e ekipit të kategorisë së tretë në Algjeri djegin stadiumin (Video)

Në Europë janë disa ekipe që mbajnë vendin e parë për tifozërinë më të zjarrtë, por janë ekipe të mëdha dhe që luajnë në elitën e futbollit. Por shfaqja më e bukur e tifozëve, që kalon çdo limit duke i vënë “flakën” stadiumit vjen nga Algjeria. Është ekipi i Kategorisë së Tretë, Usma Annabas. Tifozeria e tyre edhe pse militojnë në një kategori të ulët është spektakolare dhe e shumtë në numër, për më tepër shikoni videon më poshtë:

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

“Meta”/Zheji: Gjykata të marrë vendim kushtetues, Hajdari: Duhen fakte!

Gjykata Kushtetuese do të marrë në shqyrtim kërkesën e Kuvendit, për shkarkimin e Presidentit të Republikës, Ilir Meta. Ish-prokurori Shkëlqim Hajdari, i ftuar në...

Veliaj përgëzon Bashën: Meriton respekt që largove Berishën nga PD-ja

Kreu i Bashkisë Tiranë, Erion Veliaj, ka shprehur vlerësime ndaj kryedemokratit Basha, pasi largoi ish-kryeministrin Berishën nga Partia Demokratike. Këtë qëndrim e shprehu në emisinin...

Kokainë brenda bananeve, babai i Arbër Çekajt del nga qelia

Babai i Arbër Çekajt ka lënë qelinë, për shkak të problemeve shëndetësore. GJKKO ka lënë në “arrest shtëpie” Selim Çekajn. Burimet bëjnë me dije...

Shkarkimi i Metës, Gjykata Kushtetuese merr vendimin

Gjykata Kushtetuese ka vendosur të shqyrtojë vendimin e Kuvendit, për shkarkimin e Kreut të Shtetit, Ilir Meta. Kushtetuesja njofton se çështja do të kalojë...

Dhuroni një smile.al

Projektet e para me karakter social janë hedhur në platformën crowdfunding: Smile.al. Organizata të ndryshme jo qeveritare kanë prezantuar projektet e tyre përgjatë një...