E mërkurë, 16 Qershor, 2021
25.5 C
Tirana

Smart-i përplaset me makinën e Ministrisë së Brendshme, brenda saj drejtori i Policisë së Dibrës

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në zonën e 21-shit në Tiranë, ku ka mbetur i plagosur një person. Mjeti tip Smart është përplasur me makinën me targa të Ministrisë së Brendshme, dhe është përmbysur në mes të rrugës.

Në mjetin e Ministrisë së Brendshme ndodhej drejtori i Policisë së Dibrës. Nga përplasja, mjeti tip Smart ka përfunduar përmbys në rrugë, dhe për pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i saj.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes, dhe ka nisur hetimet për këtë aksident.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

BE-ja bie dakord për sanksione të reja ndaj Bjellorusisë

Bashkimi Evropian ka rënë dakord për të vendosur sanksione ndaj 78 individëve dhe shtatë entiteteve të Bjellorusisë për shkak të uljes së detyruar të...

”Ambasadorët do kthehen në postet e tyre”/ Putin zbardh takimin me Biden

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin ka zbardhur detaje nga takimi që zhvilloi me homologun e tij amerikan, Joe Biden ditën e sotme në Gjenevë. Gjatë...

Futbollistët luajnë shumë ndeshje, ndaj rrezikojnë jetën në fushë

Edhe pse prej shumë kohësh është konsideruar si një problem me të cilin duhet të merret bota e sportit profesional, shpeshtësia e angazhimeve dhe...

Përfundon takimi Biden-Putin, zgjati shumë më pak nga sa parashikohej

Pas 3 orësh bisedime, ka përfunduar takimi në Gjenevë midis Presidentit të SHBA-ve Joe Biden, dhe homologut të tij rus, Vladimir Putin. Takimi i zgjeruar...

Si po mashtrohen shqiptarët nga hakerat, ja çfarë thotë eksperti

Nga: MARSELA SINANI Nuk janë të pakta rrjetet e hakerave të cilët nëpërmjet vjedhjes së të dhënave personale në Facebook, kanë marrë me mashtrim shuma...