E premte, 26 Shkurt, 2021
10 C
Tirana

Rusi, kulla 40 metra e lartë ”zhduket” sa hap e mbyll sytë (VIDEO)

Një kullë 40 metra e lartë në qytetin e Kirov të Rusisë është shembur me shpërthim të telekomanduar.

Ky moment është kapur në video, e cila po bën xhiron e rrjeteve sociale.

Momenti është filmuar me dron dhe tregon më së miri çastin kur kulla shembet në tokë, duke u shfarosur sikur mos të kishte qënë asnjëherë aty.

Në momentin që kulla bie në tokë ngrihet një re e madhe tymi, e cila për disa sekonda e bëri të pamundur të shihet se çfarë kishte mbetur prej kullës.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Bardhi kallëzon Ballën në SPAK: Vartësit e tij kërcënojnë qytetarët për votën

Drejtuesi politik i PD në Elbasan, Gazment Bardhi, ka kallëzuar penalisht në SPAK rivalin e tij në këtë qark, Taulant Ballën. Gjatë intervistës në emisionin...

UNICEF sjell në Kosovë shiringa për vaksinën kundër Covid-19

Shefi i zyrës së UNICEF-it (Fondi i Kombeve të Bashkuara për Fëmijë) në Kosovë, Murat Sahin përmes një postimi në llogarinë e tij në...

Kush do i fitojë zgjedhjet e 25 prillit? Del sondazhi i IPSOS

Top Channel në bashkëpunim me gjigantin botëror të sondazheve, kompaninë IPSOS, publikon të dhënat e sondazhit për zgjedhjet e 25 Prillit në emisionin “Open”...

Studimi i ri: Ja çfarë ndikimi ka mbajtja e maskës në rrahjet e zemrës

Studiuesit në Spitalet Universitare Rainboë Babies & Children (UH Rainbow), botuan të mërkurën të dhënat e një studimit të ri, që tregon se mbajtja...

Çfarë fshihet pas dorëheqjes së Bamir Topit nga FRD? Bardhi zbardh detaje

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, njëherazi drejtues politik në Qarkun e Elbasanit, Gazment Bardhi, komentoi mbrëmjen e sotme largimin e Bamir Topit nga...