E enjte, 2 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

Rihanna i jep fund lidhjes/ Reagon Chris Brown: S’dua ta shoh zemërthyer

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se këngëtarja me famë botërore Rihanna, është ndarë nga i dashuri miliarder Hassan Jameel.

Bukuroshja nga Barbados dhe biznesmeni nga Arabia Saudite, të cilët janë të dy 31-vjeçarë, kishin së bashku gati tre vjet.

Lidhur me ndarjen e saj ka reaguar ish-partneri i këngëtares Chris Brown.

Burime për “Hollywoodlife” kanë treguar se ai nuk është i gëzuar nga ky lajm, pasi nuk dëshiron që Rihanna të jetë me zemër të thyer.

Burimi shton se ai çdo ditë sheh lajmet që lidhen me Ririn dhe kur lexoi lajmin e ndarjes u trishtua, pasi sipas tij nuk ishte koha e duhur që ata t’i jepnin fund.

Thuhet se Chris vazhdon të jetë i dashuruar me këngëtaren, pavarësisht se e di që nuk ka asnjë shpresë për rikthim.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

1000 kurthe dhe teli me gjemba

Nga: Frrok Çupi Foltoret e këtij po duken e po zhduken ‘gëmushave’ në një marshim si iriqi. Sot ndodhet në Tropojë. 24 vjet më parë...

12 milionë gjermanë të pa vaksinuar/Spahn: Sistemi shëndetësor do mbingarkohet

Numri i njerëzve të pa vaksinuar në Gjermani është ende aq i madh, sa rrezikon të mbizotërojë sistemin shëndetësor të vendit. Ky paralajmërim ka...

Një marrëveshje globale për parandalimin dhe reagimin ndaj pandemisë

Një marrëveshje globale për parandalimin dhe reagimin ndaj pandemisë, është një hap më afër. Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH), ka rënë dakord të fillojë...

Irlanda raporton rastin e parë të Omicron

Irlanda ka raportuar rastin e saj të parë të variantit të koronavirusit Omicron, thuhej në një deklaratë nga Ekipi Kombëtar i Emergjencave të Shëndetit...

Atdheu thumbon Donaldin dhe Borën

Donaldi shprehu hapur ndjenjat për Beatrix Ramosajn, duke lënë pas në këtë formë historinë me Borën. Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Atdhe Xharavina, e ka ironizuar këtë...