E diel, 20 Qershor, 2021
20.5 C
Tirana

Prezantuesja e njohur braktis “Supersportin”, zbulohet ekrani ku do e shohim

Moderatorja Lei Kraja ka vendosur të largohet nga “Supersport”, për të nisur një rrugëtim të ri. “Revista Who” ka mësuar se Lei ka vendosur që të bëhet pjesë e një televizioni të ri, ku së shpejti do e shohim në “Euronews”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Leila Kraja (@leikraja)

Deri më tani nuk dihet asnjë detaj më tepër mbi punën që do të bëjë moderatorja në ekranin e ri, dhe pse ka vendosur ta lërë përfundimisht “Supersportin”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Leila Kraja (@leikraja)

Vetë Lei nuk e ka bërë ende të ditur këtë lajm. Ajo mbetet një ndër vajzat më simpatike të ekranit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Leila Kraja (@leikraja)

Më herët, kur ka qenë e ftuar në emisionin “E ardhmja është vajzë”, Lei tregoi të gjithë momentet më të vështira të jetës. Moderatorja sportive tha se vështirësitë e jetës së saj i  ndan në tre etapa, kur u divorcuan prindërit, kur vendosi të jetonte e vetme në New York dhe rikthimi në Shqipëri.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Leila Kraja (@leikraja)

Gjatë rrëfimit për divorcin e prindërve, Lei nuk mundi të mbante as lotët, teksa kujtoi sakrificat e të ëmës për t’u kujdesur për 4 fëmijët e saj e vetme në mes të Amerikës.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

OBSH e shpall të përfunduar shpërthimin e Ebolës në Afrikën Perëndimore

Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) tha se shpërthimi i virusit të Ebolës, që nisi në shkurt në Guinea, ka përfunduar. Ky virus vdekjeprurës, që përcillet...

Levandovski mban gjallë shpresat e Polonisë, Spanja komplikon kualifikimin

Përfundon ndeshja e grupit C, ku Spanja ka komplikuar kualifikimin, pasi Polonia i ka surprizuar, duke i rrëmbyer një pikë. Sfida u mbyll në...

Gjermani, gjenden dy piktura të shekullit XVII në një kosh plehrash

Policia gjermane po kërkon për informacion për dy piktura origjinale nga artistë evropianë të shekullit të 17, të cilat përfunduan në një kosh plehrash...

Kapacitetet e Kosovës për vaksinim në masë të popullsisë kundër COVID-19

Në Kosovë gjatë kësaj jave filloj vaksinimi në masë i qytetarëve kundër COVID-19, me synimin që të vaksinohen deri 320 qytetarë në muaj. Zyrtarë...

Mbi 1 milion vaksina/ Mbërrijnë në Rinas edhe 50 mijë doza të Coronavac

Mbrëmjen e sotme, kanë mbërritur në aeroportin ''Nënë Tereza'', 50 mijë doza të vaksinës kineze Coronavac. Lajmin e ka bërë të ditur kryeministri Edi...