E diel, 16 Janar, 2022
10.5 C
Tirana

Nuk luan kundër Barcelonës, shpërthen Ronaldo: Tamponi, një budallallëk

Kristiano Ronaldo nuk do të mund të luajë ditën e sotme në supersfidën me Barcelonën, pasi ende është i infektuar me koronavirus.

Ylli portugez, shfaqi gjithë irritimin e tij për pamundësinë, për të qenë në fushë përballë Lionel Mesit.

CR7 ka postuar në rrjetet sociale një mesazh, ku shkruan: “Jam në formë të shkëlqyer dhe plot shëndet, Forza Juve! Tamponi është budallallëk.”

Ronaldo ka humbur mundësinë për të luajtur me rivalin e tij Mesi, përballë të cilit nuk luan që nga koha kur ishte pjesë e Realit të Madridit.

 

View this post on Instagram

 

Felling good and healthy! 🤷🏽‍♂️😉 Forza Juve! 💪🏽 #finoallafine

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Shuhet legjenda e futbollit shkodran, e mundi sëmundja

Një sëmundje e rëndë ka mposhtur legjendën e futbollit shkodran, Ramazan Rragami, i cili u shua në moshën 77-vjeçare. Rragami vuante prej vitesh nga një...

Falsifikimi i dokumenteve/Gjykata liron nga burgu vëllain e Sheila Haxhiraj

DVP Lezhë në bashkëpunim me DVP Tiranë dhe atë të Elbasanit, finalizuan operacionin “Identiteti”. Nga finalizimi i operacionit, pas tre muajsh hetime, u zbulua...

Misteri afrikan: Pse C*vid-19 ka shkaktuar më pak vdekje se kudo tjetër?

Nga: Federico Giuliani “Il Giornale Është një kontinent i madh, rreth 7 herë më i madh sesa Bashkimi Evropian, dhe i banuar nga pothuajse 1.5 miliardë...

“Basha është pronar i basteve”/PD ia kthen Berishës: Mashtrues kronik!

Partia Demokratike ka përgënjeshtruar akuzat e ish-kryeministrit Berisha, ku tha se kryedemokati Basha është pronar i basteve. Shigjetimet e Berishës ndaj Bashës erdhën nga...

Zgjedhjet lokale, kurthi pervers i Metës për Bashën

Nga: Andi Bushati Pak kohë përpara se Gjykata Kushtetuese të vendosë nëse Presidenti i Republikës e ka tejkaluar rolin e tij për të qënduar mbi...