E shtunë, 31 Korrik, 2021
35.5 C
Tirana

Njihuni me titujt kryesorë të zhvillimeve në rajon në 24 orët e fundit

Ngjarjet kryesore në rajon

1- Takimi i dytë Kurti-Vuçiç përfundoi me ofendime

2- “T’i bashkojë serbët kudo që jetojnë”, Vuçiç: Kufijtë janë të paprekshëm

3- Takimi Kurti-Vuçiç në Bruksel, Haradinaj: Pa përfshirjen e SHBA-së, dialogu është i vdekur

4- Helmimet masive, ndërpritet gjendja e emergjencës në Deçan

5- Borell: Kosova dhe Serbia duhet të mbyllin kapitullin e së kaluarës

6- Përfundon aventura për Fjolla Morinën, këngëtarja bie në prangat e policisë pas arratisë

7- Kosova merr nismën për ligjin që rregullon fushën e monedhave virtuale

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Nxehet situata mes socialistëve/Koçi-Lames: Dikush duhet çuar në SPAK

Pak më herët, drejtori i përgjithshëm i Kadastrës, Artan Lame reagoi pas akuzave të deputetit të zgjedhur të Partisë Socialiste, Petro Koçi, se duart...

Izmir Smajlaj nuk kualifikohet për në finale

Izmir Smajlaj nuk u kualifikua dot për në finale në kërcim së gjati. Një tjetër sportist shqiptar largohet nga Olimpiada e Tokios, teksa është...

Përfundon aventura e Erkand Qerimaj, i 9-ti në renditjen e përgjithshme

Erkand Qerimaj ka dalë i 9-ti në renditjen e përgjithshme të peshëngritjes në Lojërat Olimpike “TOKIO 2020”. Peshëngritësi shqiptar garoi në kategorinë deri në...

Shqipëria nuk ka as të majtë e as të djathtë!

Nga: Enio Civici Zgjedhjet përfunduan. Qeveria është surprizë. Opozita u konsolidua në pozicionin e saj. Pandemia vazhdon, vaksinimi po ashtu. SPAK-u fatmirësisht po dëgjohet. Temperaturat...

FOTO/ Amal Clooney shtatzënë? Ja çfarë thotë çifti

Më herët u pretendua se George dhe Amal Clooney ishin në pritje të binjakëve. Por duket se këto kanë qenë në kuadrin e thashethemeve,...