E hënë, 24 Janar, 2022
-0.5 C
Tirana

Mesi thyen heshtjen, nesër do flasë për të ardhmen e tij

Lionel Mesi është larguar përfundimisht nga Barcelona, dhe ndryshe nga rastet e mëparshme, këtë herë nuk ka një “prapakthehu”. Lionel Mesi do të flasë nesër për herë të parë për largimin nga Barcelona, si dhe për të ardhmen e tij.

Argjentinasi ka lajmëruar një konferencë në “Camp Nou” ditën e nesërme në orën 12:00. Kërshëria është e madhe se çfarë pritet të ndodhë me një prej futbollistëve më të mirë në historinë e këtij sporti. Ylli argjentinas do të nisë aventurën e re, dhe më shumë mundësi do ta shohim me fanellën e PSG.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Sulm ajror në burgun e Jemenit, të paktën 70 të vrarë

Të paktën 70 njerëz u vranë në një sulm ajror në një burg, dhe të paktën tre fëmijë vdiqën në një bombardim të veçantë,...

Shtetet e Bashkuara pezullojnë 44 fluturime të linjave ajrore kineze

Qeveria e Shteteve të Bashkuara njoftoi të premten pezullimin e 44 fluturimeve ajrore të katër kompanive kineze nga Shtetet e Bashkuara drejt Kinës. Pezullimi...

Caktohet data për zgjedhjet në FSHF

FSHF u ka dhënë fund dilemave, pasi është caktuar data e zgjedhjeve për president. Federata Shqiptare e Futbollit, i ka dhënë fund dyshimeve rreth...

Kosova sërish vend i rrezikut të lartë për Gjermaninë

Varianti Omikron ka shtuar ndjeshëm shifrat e infektimeve në Kosovë. Nga dita e dielë (23.01; 00:00) Kosova futet sërish në listën e vendeve të...

Armët vdekjeprurëse amerikane mbërrijnë në Ukrainë

Rreth 90 ton "ndihma vdekjeprurëse" nga SHBA-ja kanë mbërritur në Ukrainë, mes tensioneve për grumbullimin e trupave ruse në kufi. Kjo ishte dërgesa e...