Aktualitet

Makina del nga rruga, aksident i rëndë me 4 të plagosur në Laç


               Publikuar në : 09:34 - 23/09/19 Enno

Katër persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti ndodhur mëngjesin e ditës së sotme në aksin rrugor Laç-Fushë Krujë, pranë kryqëzimit të Patokut.

Mësohet se mjeti tip “Ford” ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga dhe është përplasur me një masiv betoni. Të plagosurit që ndodheshin në autoveturë janë dërguar në spitalin e Traumës.

Ndërkaq, grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve.


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT