E shtunë, 12 Qershor, 2021
27.5 C
Tirana

Lacio/ Igli Tare largohet nga vila ku u takua me Sarrin, ja kronologjia e sagës

2.35 – Çështja Lacio-Sarri vazhdon. Sipas asaj që është mësuar nga redaksia e Calciomercato.it, negociatat vazhdojnë, por për momentin ende nuk ka marrëveshje.

2.20 – Sipas ‘Radio Radio’ Sarri ka nënshkruar me Lacion për dy sezone plus një mundësi rinovimi për vitin e tretë.

1.10 – Igli Tare dhe Ramadani janë larguar nga Villa San Sebastiano.

12.45 – Siç u tha, Ramadani është i pranishëm në Romë. Qëllimi është gjetja e ekuilibrit të duhur, jo vetëm ekonomik, por edhe teknik. Është e nevojshme të kuptohet se cilët lojtarë do të jenë pjesë e projektit të ri të Lacios.

11.45 Në mëngjes – Në mëngjes filloi një takim i ri midis Claudio Lotitos, Igli Tares dhe agjentit të Sarrit, Ramadani.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Përmbyset autoboti me naftë në Elbasan, bllokohet shoferi

Një autobot me karburant është përmbysur mesditën e sotme në aksin rrugor Elbasan-Librazhd, pranë fshatit Xibrakë. Sipas informacioneve paraprake, mësohet se shoferin e ka zëne...

Shpërthimi i kontrolluar i ‘gjobës’ Becchetti

Nga: Agim Baçi Dikur qarkullonte në internet një letër që një vajzë i dërgonte së ëmës, e cila në thelbin e saj lidhej me gjetjen...

Uells-Zvicër/ Pjesa e parë pa gola, portierët vendimtarë me pritjet e tyre

Ka përfunduar me rrjeta të paprekura, pjesa e parë e ndjeshjes midis Zvicrës dhe Uellsit. Një 45 minutësh ku spektakël dhuruan portierët e skuadrave...

Vrasja e 20-vjeçares në Greqi, zbulohet makina me të cilën janë larguar autorët

Zbardhen detaje të reja në lidhje me vrasjen e 20-vjeçare britanike Caroline, e ndodhur pak javë më parë në Greqi. Në emisionin e gazetarit grek...

Fati i kryetarit të PD-së, 3 kandidatët që do të sfidojnë Lulzim Bashën

Nga: Marsela Sinani Lulzim Basha 47 vjeç, Fatbardh Kadilli 55 vjeç, Edith Harxhi 48 vjeçe dhe Agron Shehaj 44 vjeç, aderojnë në të njëjtën parti,...