Ekonomi

Kursi i këmbimit, ja me sa këmbehet sot euro dhe dollari


               Publikuar në : 08:50 - 07/02/19 M. S

Kursi zyrtar i këmbimit valutor për sot, e enjte, 7 shkurt 2019, sipas Bankës së Shqipërisë:

 

 

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT