E diel, 24 Tetor, 2021
13.5 C
Tirana

Koronavirusi e mposhti, humb jetën gazetari i njohur Kosta Grillo

Një lajm i trishtë ka ardhur për median shqiptare. Koronavirusi ka mposhtur gazetarin sportiv, Kosta Grillo.

Më herët ishte njoftuar se ishte përkeqësuar edhe më shumë gjendja shëndetësore e gazetarit sportiv, Kosta Grillo, madje ishte transportuar edhe drejt Turqisë.

Kosta ishte në intubim prej javësh në Turqi, ku po merrte një shërbim mjekësor më të specializuar si pasojë e gjendjes së tij të rëndë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Dështon vaksinimi me detyrim i studentëve, sot mblidhet Komiteti i Ekspertëve

Çfarë PD-je mund të sjellë Foltorja?

Nga: Ergys Mërtiri Mbështetësit e z. Berisha pretendojnë se Foltorja po sjell debatin dhe reflektimin që i ka munguar PD-së duke i kontribuar hapjes dhe...

Sherr mes afganëve në Shëngjin, 26-vjeçarja plagos bashkëjetuesin 

Një grua afgane ka qëlluar me thikë bashkëjetuesin e saj me kombësi afgane, mesditën e sotme në ambientet ku janë akomoduar në Shëngjin. 26-vjeçarja...

Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis botërorin

Ekipi i boksit të Kosovës nuk është lejuar të hyjë në Serbi, për të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të boksit që mbahet në...

Futbollisti torturohet dhe grabitet në prani të partneres

Një yll i Premier Ligës është sulmuar nga banditë të maskuar në shtëpinë e tij, të cilët e kanë lidhur dhe torturuar para se...

Basha: Zotit mund t’i kem hyrë në hak, por jo Berishës!

Kryedemokrati Basha është treguar i hapur për mediat, ndërsa ka komentuar vendimin e tij për të përjashtuar Sali Berishën. Ai tha se nuk i...