E diel, 13 Qershor, 2021
27.5 C
Tirana

Ish-truproja i Berishës i shkruan vëllait të Muratajt: Ngushëllime familjes tuaj të nderuar

Familja e Admir Muratajt ka hapur dyert e mortit pas ngjarjes së të martës në Rinas, ku ai u vra nga policia gjatë grabitjes së miliona eurove nga barku i avionit “Austrian Airlines”.

Vëllai i viktimës ka njoftuar miqtë dhe të afërmit për orarin dhe vendin e varrimit. Duket se familja Murataj nga Tropoja, ka njohje edhe me ish-truprojën e Berishës, Sali Lushaj.

Kjo pasi ky i fundit ka komentuar në postimin e vëllait të grabitësit të vrarë.

“Ngushëllimet e mia për familjen tuaj të nderuar. Zoti ju forcoftë”, shkruan Lushaj.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Provimi i matematikës, maturantët para Ministrisë së Arsimit me kërkesat e tyre

Maturantët në të gjithë vendin kanë protestuar për vështirësinë  e provimit të matematikës me pretendimin se teza ishte e formuluar gabim dhe me tendencë....

PD/ Voton ish-kryetari Berisha. “Kjo garë nuk do ta nxjerrë PD-në më të ndarë”

Me maskë vënë, ish-kryeministri dhe kryetar i PD-së Sali Berisha mbërriti në selinë e PD-së për të votuar për kreun e ri të kësaj...

Korçë/ Mbytet një person në rezervuarin e Gjançit, nuk dihet identiteti

Një person ende i paidentifikuar është gjetur i mbytur në rezervuarin e Gjançit. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes, ku po merr në pyetje banorët...

PD/ Voton kandidatja Harxhi, fjala e saj për median

Edit Harxhi, kandidatja e vetme grua për të marrë drejtimin e PD-së ka folur shkurtimisht për median siç patën bërë më parë dhe kandidatët...

PD/ Voton kandidati Fatbardh Kadilli, fjala e tij për median

Ka votuar pak më parë dhe kandidati për kreun e PD-së Fatbardh Kadilli. Në fjalën e tij të shkurtër për median ai i ftoi...