Stil

Inva Mula divorcohet nga Ethem Ramadani


               Publikuar në : 14:02 - 14/07/19 user tir

Sopranoja e famshme shqiptare Inva Mula i ka dhënë fund martesës 11-vjeçare me Ethem Ramadanin. Sipas “Panoramaplus”, çifti ka pasur kriza të shumta në marrëdhënien e tyre dhe vendimi i ndarjes është përfundimtar. Fryt i dashurisë së tyre 11-vjeçare është një vajzë.

Kujtojmë se Inva dhe Ethemi janë njohur me njëri-tjetrin në fillim të vitit 2008.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT