E enjte, 20 Janar, 2022
10.5 C
Tirana

“Ftojnë Lulzimin që kërkon akoma grua”, Ilda Bejleri ironizon emisionin “Procesi Sportiv”

U bë një kiohë e gjatë që moderatorja Ilda Bejleri është shkëputur nga ekrani. Por kjo nuk do të thotë se ajo nuk e ndjek më sportin, e mbi të gjitha emisionin “Procesi Sportiv”. Ajo ka ‘goditur’ sërish, ndërsa ka ironizuar të ftuarit. Kjo pasi mbrëmjen e djeshme, në panel ishte i ftuar ish-kandidati i “Përputhen”, Lulzim Jashari.

Ish-moderatorja e këtij emisioni, shprehet me anë të një statusi në rrjetet sociale, se në Shqipëri kanë mbaruar futbollistët, sa që ftohen personazhe që s’kanë lidhje me futbollin.

“Këtu tek ne kanë mbaruar futbollistët, sa që dhe te Procesi Sportiv ku duhet të flitet për futboll, gjejmë Lulëzimin që kërkon akoma gruan”, ka shkruar Ilda Bejleri, krahas një foto ku ai shihet në studio.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Basha pritet me protesta në Laç, ndërhyn menjëherë policia

Kreu i PD-së, Lulzim Basha, është pritur me protesta në qytetin e Laçit. Simpatizantë të Partisë Demokratike që nuk janë dakord me të, kanë...

Meta ia merr këngës me Bujar Qamilin në Shkodër (VIDEO)

Për pak çaste, kreu i shtetit ka harruar zhvillimet politike, duke iu dedikuar pak vetes. Presidenti Meta ia ka marrë këngës me këngëtarin e...

Përplasja te “5 Maji”, Rama: E mira e përbashkët nuk merret peng nga askush

Dje nisi aksioni për shembjen e banesave në lagjen “5 maji” në Tiranë. Forcat policore rrethuan zonën, pasi një pjesë e banorëve kundërshtuan shembjen...

Donaldi shpallet banori më i padëshiruar në “Big Brother” (VIDEO)

Dje në "Big Brother Vip", banorët zhvilluan një spektakël, ku secili rrëmbeu nga një çmim. Pas spektaklit, Egzona si moderatore i ndau çmimet, ku...

Shpërthimi në Tonga, 500 herë më i fuqishëm se bomba atomike e Hiroshimës

Kombi i vogël ishullor i Tongës humbi një nga ishujt e tij më të vegjël, pasi një shpërthim gjigant vullkanik copëtoi tokën në copa...