E enjte, 21 Tetor, 2021
8.5 C
Tirana

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 29 korrik 2021

La Gazzetta dello Sport:

 • Mezzi po presim arin
 • Lukaku refuzon Chelsea-n, debuton me Krotonen (fitoi interi 6-0)
 • Kaio Jorge, oferta e Juves për ta pasur direkt

Corriere dello Sport:

 • Lamtumira e Pelegrinit/ Italia gati për ndryshimin
 • Një Romë për Champions
 • Kalabria ” Me Ibran Milani pa limite

AS:

 • Rri më i miri/ Spanja dominon Argjentinën
 • Alaba pozitiv me virus

Mundo Deportivo:

 • Messi në Barcelonë
 • Simone Biles, njeri/ Mbretëresha e Lojërave rrëfen depresionin

L’Equipe:

 • Xhudo +100, mjeshtri i Lojës

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Paloka reagon pas deklaratës së Bashës: Ndal përçarjen!

Deputeti i PD-së dhe njëherazi kryetari i Këshillit Kombëtar, Edi Paloka, ka reaguar pas deklaratës së liderit të partisë Lulzim Basha, i cili tha...

77 mandate PS-ja?

Nga: Eduard Zaloshnja “Do të kishim marrë jo 74, por 77 mandate, nëse shumë nga ata që na votuan nuk do të kishin ngatërruar numrin...

‘Reshje shiu me intensitet të ulët’, parashikimi i motit për nesër

Duke filluar nga dita e nesërme, mbi vendin tonë depërtojnë gradualisht masa ajrore të paqëndrueshme me origjinë veriperëndimore. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh e vranësirash...

A duhet shtetëzuar transporti urban?

Nga: Klodian Tomorri Ka patur një debat mes ekonomistëve nëse shërbimi i transportit urban është apo jo monopol natyror? Evans në vitin 1991 studioi shërbimin...

Do jepni dorëheqjen nga PD? Basha: 95% e demokratëve më duan

Në një prononcim për gazetarët nga selia blu, kryedemokrati Lulzim Basha tha se 95% e demokratëve e duan në krye të betejës. Nga ana...