E martë, 27 Korrik, 2021
34.5 C
Tirana

Eli Fara flet për herë të parë për operacionet plastike

Ikona e muzikës shqiptare,Eli Fara është komentuar shumë për bukurinë e saj. Ajo pa dyshim është një nga femrat e bukura të showbizit. Meshkujt dhe femrat admirojnë bukurinë e saj sepse Eli duket si një vajze 20-vjeçare. Sonte këngëtarja ka folur për herë të parë për operacionet plastike.

E ftuar sot në “Xing me Ermalin”, Eli iu përgjigj aludimeve. Ajo mohoi kategorikisht ‘gojët e liga’, ndërsa tha me humor se operacion plastik ka bërë vetëm flokët.

 “S’e kuptoj pse presin të plakem, mua s’më nxiton njeri, e kam marr avash-avash. Ka mbirë botoksi në mendjen e njerëzve, edhe unë kam filluar të mendoj në fakt. Vetëm flokët kam operacion plastik”, tha Eli.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Studimi/ Muzika i ndihmoi njerëzit të përballonin pandeminë

Dpa/ Një studim me më shumë se 5,000 njerëz të karantinuar në tre kontinente tregoi se më shumë se gjysma prej nesh përdori muzikë...

Po filmonte aksionin e policisë/ Gazetari: Më shtrinë barkas…

Një situatë e sikletshme i ka ndodhur gazetarit të “News24” Ergys Gjençaj, i cili është shoqëruar nga policia, pasi filmoi një aksion të uniformave...

Aksion anti-dro*ë në zonën e “Vorrit të Bomit” në Tiranë, arratiset një person

Një aksion anti-drogë është zhvilluar mesditën e sotme në zonën e “Vorri i Bomit” në kryeqytet, ku burimet paraprake, ende jo zyrtare njoftojnë për...

Liverpulit i kthehet mbrojtja, Virgil Van Dijk pas 9 muajsh pritet në fushë

Mbrojtësi i Liverpulit, Virgil Van Dijk duket se do të kthehet në fushë këtë javë pas një ndërprerje nëntë mujore me një dëmtim serioz...

Demokratët do u rikthehen protestave? Basha flet për strategjinë e opozitës

Ndonëse i është shmangur pyetjes nëse do të ketë protesta nga opozita në shtator, Basha ka thënë se do të vijojë betejën me të...