E diel, 5 Prill, 2020
17 C
Tirana

E refuzoi tek “Portokalli”-a, Albano Bogdo shpërthen ndaj Altin Bashës 

Lexo edhe ...

“Do ashpërsojmë masat”/ Ministri maqedonas: Piku i koronavirusit do jetë në fund të prillit

Ministri maqedonas i Shëndetësisë, Venko Filipçe ka njoftuar se shteti do të forcojë masat kufizuese, me synim frenimin e përhapjes së mëtejshme të koronavirusit. Në...

“Na fali buzëqeshje në ditë të vështira”, Basha mesazh ngushëllimi familjes së Gëzim Krujës

Kreu i opozitës, Lulzim Basha ka reaguar në lidhje me ndarjen nga jeta të aktorit të njohur të humorit, Gëzim Kruja. Përmes një postimi në...

Ecuria e koronavirusit/ Pipero tregon si pritet të jetë java e ardhshme

Mjeku i njohur, Pëllumb Pipero është shprehur se shifrat e shënuara nga koronavirusi këtë javë, ishin pak a shumë ato që ishin parashikuar. Përmes një...

Kosova konfirmon 5 raste të reja me koronavirus

Ditën e sotme në Kosovë janë regjistruar 5 raste të reja me koronavirus, duke e çuar në 145 numrin total të rasteve. Sipas IKSHPK-së, rastet...

Albano Bogdo ka zbuluar në emisionin “ThumbON” në RTV Ora, se rrugëtimi i tij nuk ka qenë aspak i lehtë, sikundër tashmë është kthyer në personazh. Ai madje ka rrëfyer se ka personazhe publikë, ndaj të cilëve ai nuk gëzon respekt. Këtu ai i referohet Altin Bashës, i cili e refuzoi para 8 vitesh.

“Po. Për disa arsye. Sepse nuk më do tr*pi t’u flas. Pasi kam parë si ndikojnë veprimet e tyre në jetën time dhe kam vendosur mos t’u flas. Kur jemi në të njëjtin ambjent i poshtëroj, i pështyj, i shaj. Pyetini! Përditë! Nuk flas, absolutisht jo, sikur të më kushtojë jetën”.

I pyetur nëse i ka ardhur ndonjë ofertë për t’u larguar nga “Apartamenti 2XL”, ai ka folur pa ‘doreza’.

“Më ka ardhur një këtu e 8 vite më parë. Para se të filloja tek “2XL”, kam bërë katër herë audicion tek “Portokalli”-a. S’je për këtë punë më thoshin. Ja si t’i flas këtij unë tani. Që më ka thënë 4 herë nuk bën. Dhe ti i thua që shiko unë bëj, dhe më duhet puna. Sa kam mbaruar shkollën dhe duhet të mbaj gjithë familjen, vetëm unë punoj. Dhe ai thotë jo. Pasi fillon diku tjetër dhe ti shkëlqen, ai të thotë hajde. Si ti flasësh atij njeriu. Pastaj thotë hajde me çek të bardhë”.

 

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoriaTë fundit

“Do ashpërsojmë masat”/ Ministri maqedonas: Piku i koronavirusit do jetë në fund të prillit

Ministri maqedonas i Shëndetësisë, Venko Filipçe ka njoftuar se shteti do të forcojë masat kufizuese, me synim frenimin e përhapjes së mëtejshme të koronavirusit. Në...

“Na fali buzëqeshje në ditë të vështira”, Basha mesazh ngushëllimi familjes së Gëzim Krujës

Kreu i opozitës, Lulzim Basha ka reaguar në lidhje me ndarjen nga jeta të aktorit të njohur të humorit, Gëzim Kruja. Përmes një postimi në...

Ecuria e koronavirusit/ Pipero tregon si pritet të jetë java e ardhshme

Mjeku i njohur, Pëllumb Pipero është shprehur se shifrat e shënuara nga koronavirusi këtë javë, ishin pak a shumë ato që ishin parashikuar. Përmes një...

Kosova konfirmon 5 raste të reja me koronavirus

Ditën e sotme në Kosovë janë regjistruar 5 raste të reja me koronavirus, duke e çuar në 145 numrin total të rasteve. Sipas IKSHPK-së, rastet...

Në kohën e krizës së Coronës, gjermanët i besojnë Merkelit

CDU dhe CSU kanë shënuar rritje masive në sondazhe, qeverisë po i jepet besimi maksimal. Një shenjë, se në kohë krize demokracia në Gjermani...
Kthehu
WhatsApp KONTAKTO TT