Stil

E refuzoi tek “Portokalli”-a, Albano Bogdo shpërthen ndaj Altin Bashës 


               Publikuar në : 15:36 - 30/12/19 M S

Albano Bogdo ka zbuluar në emisionin “ThumbON” në RTV Ora, se rrugëtimi i tij nuk ka qenë aspak i lehtë, sikundër tashmë është kthyer në personazh. Ai madje ka rrëfyer se ka personazhe publikë, ndaj të cilëve ai nuk gëzon respekt. Këtu ai i referohet Altin Bashës, i cili e refuzoi para 8 vitesh.

“Po. Për disa arsye. Sepse nuk më do tr*pi t’u flas. Pasi kam parë si ndikojnë veprimet e tyre në jetën time dhe kam vendosur mos t’u flas. Kur jemi në të njëjtin ambjent i poshtëroj, i pështyj, i shaj. Pyetini! Përditë! Nuk flas, absolutisht jo, sikur të më kushtojë jetën”.

I pyetur nëse i ka ardhur ndonjë ofertë për t’u larguar nga “Apartamenti 2XL”, ai ka folur pa ‘doreza’.

“Më ka ardhur një këtu e 8 vite më parë. Para se të filloja tek “2XL”, kam bërë katër herë audicion tek “Portokalli”-a. S’je për këtë punë më thoshin. Ja si t’i flas këtij unë tani. Që më ka thënë 4 herë nuk bën. Dhe ti i thua që shiko unë bëj, dhe më duhet puna. Sa kam mbaruar shkollën dhe duhet të mbaj gjithë familjen, vetëm unë punoj. Dhe ai thotë jo. Pasi fillon diku tjetër dhe ti shkëlqen, ai të thotë hajde. Si ti flasësh atij njeriu. Pastaj thotë hajde me çek të bardhë”.

 

 


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT