Bota

E la e dashura modele, djali i miliarderit vret veten (foto)


               Publikuar në : 12:13 - 25/08/19 M. S

Djali i një tregtari miliarder është vetëvarur, pasi e la e dashura. Kai Schachter-Rich, 21-vjeç, ka qenë në një lidhje me modelen Lady Lola Crichton-Stuart. Kjo e fundit i dha fund raportit, gjë që shkaktoi edhe ndërrmarrjen e aktit të rëndë nga ana e të riut.

21-vjeçari nuk e ka përballur dot ndarjen dhe ka varur veten, ndërsa më parë kishte pirë një koktej me drogë.

Schachter-Rich është djali i tregtarit të artit në New York, Kenny Schachter dhe artistes Ilona Rich.

Gjyshi i tij nga mamaja ishte Marc Rich, një financier i njohur si ‘mbreti i mallrave’, pasi themeloi një kompani shumë miliardë dollarëshe, Glencore.


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT
Këtë e pëlqejnë %d blogues: