E mërkurë, 27 Janar, 2021
2 C
Tirana

E ardhmja e Lëv në ‘fije të perit’, federata gjermane vendos më 4 dhjetor

Federata Gjermane e Futbollit, do të zhvillojë një mbledhje të jashtëzakonshme më 4 dhjetor, ku do të vlerësohet puna e trajnerit, Joakim Lëv.

Gjithashtu, do të diskutohet edhe e ardhmja e tij në stolin e panzerave, e cila tashmë ndodhet në ‘fije të perit’.

Ky vlerësim do të bëhet pas humbjes katastrofale 6-0 ndaj Spanjës, dhe pas rezultateve negative në Ligën e Kombeve ku Gjermania e Lëvit arriti të fitonte vetëm 2 nga 6 ndeshje.

Lëv tani ndjen zyrtarisht lëkundjen në stolin e tij, teksa gjithçka pritet të qartësohet pas mbledhjes.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Video/ Tension dhe përmbysje, Interi eliminon Milanin në minutën e 97-të

Interi triumfoi me rezultatin 2-1 ndaj Milanit, në derbin e vlefshëm për çerekfinalen e Kupës së Italisë, ku nuk mundoi as tensioni. Ibrahimoviç dhe Lukaku...

Skënder Brataj tregon numrin e personelit mjekësor të vaksinuar

Drejtori i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka bërë me dije shifrat e personelit mjekësor që është injektuar me vaksinën anti-covid deri më tani në...

Shkel rregullat e rrjetit social, Twitter i mbyll llogarinë Genc Pollos

Platfotma Twitter i ka mbyllur llogarinë ish-deputetit të PD, Genc Pollo, për shkak se ky i fundit ka shkelur rregullat e rrjetit social. Lajmin e...

Haradinaj mesazh Serbisë: Do forcojmë policinë dhe ushtrinë e Kosovës

Kandidati për President në Kosovë, Ramush Haradinaj ka përcjellë një tjetër për fqinjët, Serbinë. Haradinaj u shpreh se Kosova nuk do e mbajë më kokën...

Kur lali Eri gjobit Ndrangheta-n

Nga: Dritan Hila Sapo kapën implikimin e tre personave italianë që bënin kështjella në rërë për biznese në Tiranë dhe ku përmendej edhe mafia kalabreze,...