E mërkurë, 28 Korrik, 2021
20.5 C
Tirana

Dzeko dhe Perroti, Roma drejt asaj që ndodhi me Barcelonën (Video)

Roma ka shkurtuar diferencën me anë të Dzekos dhe hidhet në sulm për të gjetur sërish rrugën e rrjetës pasi beson se mund të bëjë sërish mrekullinë e madhe si me Barcelonën. Ishte Nainggolan që dha një asist perfekt për boshnjakun në zonë, i cili e ul me mjaft klas dhe i vetëm përballë Karius e dërgon në rrjetë.

Më pas është Perroti që shënon golin e dytë nga pika e bardhë e penalltisë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Politikani lituanez dënohet me burg për spiunim për Rusinë

Një gjykatë në Lituani dënoi politikanin Algirdas Paleckis me gjashtë vjet burgim, pasi e shpalli fajtor për spiunim për Rusinë. Gjykata e rrethit Siauliai vendosi...

Lëkundje sizmike me magnitudë 4.1 në Shqipëri

Lëkundje sizmike janë regjistruar mbrëmjen e sotme në vendin tonë. Sipas statistikave të publikuara nga Instituti i Gjeoshkencave, Energjise, Ujit dhe Mjedisit, tërmeti me...

Zgjedhje të parakohshme? Haradinaj: Qeveria Kurti nuk do të zgjasë shumë

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj deklaroi se qeveria e Albin Kurtit nuk do të zgjasë shumë, duke paralajmëruar se në...

I pandehur me ish-ministrin Tahiri/ Rrëzohet kërkesa e Jaeld Çelës për liri

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (GJKKO), ka rrëzuar  kërkesën e ish-drejtorit të Policisë së Vlorës Jaeld Çela, për lirimin nga...