E diel, 1 Gusht, 2021
23.5 C
Tirana

“Dhimbja është barrë e rëndë, të mbyt…”, nëna e Olldashit i shkruan motrës

Pas një përshëndetje që e motra i bëri me anë të një postimi në rrjetin social “Facebook”, me fjalë të ndjera i është drejtuar Kozeta Mamaqi, motrës së saj, Yllka.

E ëma e ish-ministrit të ndjerë të PD-së, Sokol Olldashi vuan dhimbjen e madhe për humbjen e të birit, dhimbje që si shkruan vete ajo, të mbyt.

“Eh moj zemer…eshte e vertete…edhe ne kohe te veshtira e kemi kenduar,kurse tani…kam harruar, e dashur moter…dhimbja eshte barre e rende, gati te mbyt…Ma dergoi dhe Cukja…ma pati derguar edhe Tushi, edhe Leta Nerenxa…duke ditur qe me pati pelqyer shume…”, shkruan Kozeta Mamaqi.  

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

SHBA sanksionon më shumë zyrtarë kubanë për shtypjen e protestave

Administrata e Presidentit Biden ka vendosur sanksione ndaj forcave policore të Kubës dhe dy udhëheqësve të saj pas protestave të fundit në vendin ishull...

Maqedonia e Veriut mund të rekomandojë dozën e tretë të vaksinës

Maqedonia e Veriut nuk e përjashton mundësinë e aplikimit të dozës së tretë të vaksinës kundër koronavirusit pasi, siç tha ministri i Shëndetësisë, Venko...

Izraeli akuzon Iranin për sulmin vdekjeprurës në cisternat e naftës

Izraeli ka akuzuar Iranin se qëndron pas një sulmi ndaj një cisternë nafte në të cilën u vranë dy anëtarë të ekuipazhit, një shtetas...

Pranoi plagjiaturën, bie popullariteti i kandidatit për kancelar në Gjermani

Kandidati potencial për të zvendësuar Kancelaren Angela Merkel, në Gjermani Armin Laschet ka kërkuar falje pasi ka përdorur plagjaturë në librin e tij. Laschet, në...

Manaj i pafat, portieri i Shtutgartit i mohon golin e radhës me Barçën (Video)

Rei Manaj e nisi nga stoli miqësoren e sotme që Barcelona luajti në Gjermani kundër rivalëve të Shtutgartit. Sulmuesi shqiptar u aktivizuar vetëm në minutën...