E martë, 3 Gusht, 2021
18.5 C
Tirana

Detajet/ Konfirmohet i vdekuri në aksident, trupi ende brenda në automjet

UPDATE/Aksident I rëndë që ndodhi në aksin Fier -Levan ku një automjet i tipit ‘Fuoristrade’ është përmbysur, rezultoi fatal.

Nga informacionet paraprake, raportimet paraprake bëjnë me dije se si pasojë e aksidentit, një person ka humbur jetën, i cili ndodhet brënda në mjet.

Mësohet se fuoristrada ka qenë duke ardhur nga Vlora drejt Fierit dhe është përplasur me mjetin tip ‘skoda’, ka dalë në krah të kundërt dhe më pas është batuar.

Grupi hetimor po punon për nxjerrjen e viktimës nga mjeti, identifikimin e tij dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 

15:16

Një  aksident i frikshim ka ndodhur në aksin Fier-Levan, ku një automjet i tipit ‘Fuoristrade’ është përbysur.

Nga informacionet paraprake, raportimet paraprake bëjnë me dije se si pasojë e aksidentit, një person ka humbur jetën.

Aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur “Liqeni”. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për shkaqet e saj. Paraprakisht mendohet se aksidenti ka ndodhur si pasojë e shpejtësisë së lartë.

Automjeti po udhetonte nga Levani per ne Fier .

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Emërohet zv/ambasadori i SHBA në Shqipëri, dikur ka punuar shofer e kuzhinier

Demian Smith do të jetë zv/ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Shqipëri. Lajmin e ka përcjellë Ambasada, ku zbulon ndër të tjera...

Shqiptarët janë imunizuar në mënyrë natyrore për Cov*d-19

Epidemiologu Ilir Alimehmeti ka dhënë lajmin e shumëpritur, se shqiptarët janë imunizuar në mënyrë natyrore për Covid-19. Këtë ai e ka konkretizuar përmes fakteve,...

Ti thua se Berisha është problem? Jo, nuk është!

Nga: Frrok Çupi Se si te vjen, thuajse si poshtërim, të merresh tani me Sali Berishën. Ai shkoi, ça të bësh më! Do të thuash...

U tha se ndërroi jetë, 40-vjeçarja është jashtë rrezikut bashkë me të birin

Gjatë ditës së sotme, qarkulloi një lajm i pavërtetë mbi vdekjen e gruas 40-vjeçare, ku pretendohej se nuk ia doli dot mbanë pas shpërthimit...

“Përvëlohet” Greqia/ “Shteti në këmbë”, autoritetet në alarm për energjinë  

Në Greqi, temperaturat kanë tejkaluar 55 gradë celsius. Ndodhur në këto kushte, qytetarët po kosnumojnë shumë energji për të përdorur kondicionerët, e për të...