E martë, 7 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

Bes Kallaku nuk kursehet për gruan, një tjetër dhuratë luksi për të

Xhensila Myrtezaj shpesh na ka treguar se sa dhurata të shtrenjta merr nga bashkëshorti i saj. Edhe këtë herë, Bes Kallaku nuk është kursyer me një dhuratë luksi.

Dhurata është e markës “Chanel”, e me gjasa ndonjë çantë e cila padyshim do të gëzonte çdo vajzë. “Dashuria ime më surprizoi”, shkroi 25-vjeçarja e lumtur.

Xhensila, e cila është bërë nënë 3 muaj më parë, i është rikthyer aktivitetit fizik, ndonëse nuk dihet ende se kur do t’i kthehet karrierës dhe projekteve muzikore.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

“Njeriu njihet kur ceket interesi personal”, Basha flet për Berishën

“E vërteta është që kam patur një bashkëpunim shumë të ngushtë. Ne kemi patur një marrëdhënie shumë të ngushtë me njëri-tjetrin gjatë kohës që...

Clinton nderon kryeministrin Rama me çmimin “Vital Voices Global”

Kryeministri Edi Rama u nderua gjatë vizitës së tij në Nju Jork, me çmimin e “Inovatorit të nderuar global” nga organizata e themeluar nga...

Ukraina fuçi baruti

Perëndimi i forcon krahët Ukrainës. Për shkak të rritjes së tensioneve ushtarake me Rusinë, SHBA, Franca, Britania e Madhe, Italia dhe Gjermania kanë mbështetur...

Gjici shfrenon fantazinë: As Gjermania s’i ka bërë investimet që ka bërë Kukësi

Kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici, ka surprizuar me deklaratën e tij publike, duke thënë se as Gjermania nuk i ka bërë investimet që ka...

Foltorja dhe Prefekti, nuk janë hallet e shqiptarëve

Nga: Artur Ajazi Në një kohë kur gjithë bota merret me problemet e pandemisë, apo rritjes së mirëqenies, zgjidhjen e krizave dhe shuarjen e vatrave...