E martë, 14 Korrik, 2020
26 C
Tirana

Barcelona përgatit plan B nëse dështon pista Neymar, një emër surprizë del në skenë

Më të lexuarat

Në rast se klubi i Barcelonës dështon të riktheje NeymarCamp Nou, atëherë do të përpiqet të nënshkruajë me francezin Kingsley Coman.
Dëshira më e madhe për Barcelonën është të rikthejë dhe njëherë 28 vjeçarin brazilian në Camp Nou, mirëpo asgjë nuk është e sigurtë, prandaj dhe kanë gati një plan B.

Francezi Coman luan me Bayern Munchen është 23 vjeç dhe vlerësohet rreth 60 milionë euro. Ai shihet si një sulmues krahu me një potencial të madh, por dëmtimet e shpeshta e kanë penguar të tregojë më së miri veten.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

OFL i dërgon formularin 4 personazheve të njohura në Shkodër

Operacioni Forca e Ligjit (OFL) i ka dërguar formularin për deklarimin e pasurisë katër personazheve të njohur në Shkodër. Bëhet me dije se formularin e...

“Do paguajmë të gjithë banorët”/ Rama: Nis dhënia e granteve në Tiranë

Kryeministri Edi Rama njoftoi sot se ka nisur shpërndarja e granteve për banesat e dëmtuara në Tiranë, nga tërmeti i 26 nëntorit. Ai theksoi se...

Shkëmbimi i bujshëm/ Ja çfarë i ofron Chelsea klubit të Atletico Madridit

“Daily Mirror” shkruan se Chelsea dëshiron portierin slloven të Atlético Madridit dhe ka në mendje edhe ofertën, që do të paraqesë. Përveç një shume të...

Miratohet nisma e opozitës parlamentare për ndryshimet kushtetuese

Komisioni i Ligjeve dhe Këshilli i Legjislacionit kanë miratuar sot me konsensus, pa asnjë votë kundër ndryshimet Kushtetuese. Ndryshime pati në pikën nr.3 të nenit...

Sistemi proporcional rajonal, kërkohet garanci për pragun zgjedhor

Deputeti Myslym Murrizi ka kërkuar garanci nga mazhoranca, që pragun kombëtar duhet të jetë natyral në çdo qark, në mënyrë që të mos ikin...