E martë, 14 Korrik, 2020
26 C
Tirana

Aksident i rëndë në Përrenjas, ndërron jetë 68-vjeçarja

Më të lexuarat

Një aksident i rëndë ka ndodhur së fundmi në aksin Përrenjas-Pogradec, ku për pasojë ka ndërruar jetë një grua dhe është plagosur një tjetër.

Gruaja që ka humbur jetën është identifikuar si Nekie Raçe, 68 vjeç.

Dy automjete janë përplasur në fshatin Urak, ndërkohë ende nuk dihen shkaqet e aksidentit.

Ndërkaq, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

“Do paguajmë të gjithë banorët”/ Rama: Nis dhënia e granteve në Tiranë

Kryeministri Edi Rama njoftoi sot se ka nisur shpërndarja e granteve për banesat e dëmtuara në Tiranë, nga tërmeti i 26 nëntorit. Ai theksoi se...

Shkëmbimi i bujshëm/ Ja çfarë i ofron Chelsea klubit të Atletico Madridit

“Daily Mirror” shkruan se Chelsea dëshiron portierin slloven të Atlético Madridit dhe ka në mendje edhe ofertën, që do të paraqesë. Përveç një shume të...

Miratohet nisma e opozitës parlamentare për ndryshimet kushtetuese

Komisioni i Ligjeve dhe Këshilli i Legjislacionit kanë miratuar sot me konsensus, pa asnjë votë kundër ndryshimet Kushtetuese. Ndryshime pati në pikën nr.3 të nenit...

Sistemi proporcional rajonal, kërkohet garanci për pragun zgjedhor

Deputeti Myslym Murrizi ka kërkuar garanci nga mazhoranca, që pragun kombëtar duhet të jetë natyral në çdo qark, në mënyrë që të mos ikin...

Dita e Bastijës/ Meta letër Macron: Mbështetja e Francës, motivim për përmbushjen e reformave

Presidenti Ilir Meta ka uruar homologun e tij francez, Emmanuel Macron, me rastin e Festës Kombëtare të Francës, Ditën e Bastijës. Kreu i shtetit shpreh...