E enjte, 20 Janar, 2022
3.5 C
Tirana

Zyrtare / Virgil Van Dijk jashtë Europianit / Hollanda pa kapitenin

Virgil Van Dijk nuk do të shkojë në Europianin e qershorit.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë mbrojtësi i Liverpulit.

 

“Ndjej se është vendimi i duhur që të mos shkoj në Europian dhe të filloj fazën time të fundit të rehabilitimit” -ka thënë Van Dijk.

 

Ai ka pësuar një dëmtim ACL në tetor, në ndeshjen ndaj Evertonit që e ka mbajtur jashtë fushave dhe nuk do që të rrezikojë duke u bashkuar me tulipanët.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Dashuria për SHBA-në nuk ka nevojë për ndërmjetës

Nga: Luçiano Boçi Ka një përpjekje të shfrenuar për t’i ndarë anëtarët e PD-së sot apo drejtuesit e saj ndër vite, në pro dhe antiamerikanë....

Meta dekreton zgjedhjet pas takimit me Ballën, nuk “pyet” Bashën e Kryemadhin

Kreu i Shtetit, Ilir Meta, ka nxjerrë dekretin ku në 6 mars në 6 Bashki të vendit do të zhvillohen zgjedhje të pjesshme vendore. Në...

Një zgjidhje për opozitën!

Nga: Lutfi Dervishi Zhvillimet e sotme në opozitë kanë brengosur jo vetëm anëtarët, simpatizantët dhe votuesit e opozitës, por mbi të gjitha kryeministrin e vendit!...

Biden parashikon se Rusia ‘do të hyjë’ në Ukrainë. Gati për luftë?

Presidenti Joe Biden, të mërkurën parashikoi se Rusia "do të zhvendoset" në Ukrainë, duke përmendur shqetësimet ekzistenciale të presidentit të vendit, Vladimir Putin, edhe...

Berisha zbulon se çfarë do të ndodhë të shtunën në orën 11:00

“Foltorja” e radhës do të jetë në Rrëshen. Ish-kryeministri Sali Berisha njofton qytetarët se “Foltorja” me demokratët do të jetë në 22 janar, në...