E mërkurë, 27 Janar, 2021
2 C
Tirana

Ylli i PSG kërkon hakmarrje për 6-1: Neymar ishte me ata, por sot luan me ne

Është një nga të mbijetuarit e sezonit 2017 dhe mezi pret të marrë një hakmarrje të madhe.

Marquinhos, mbrojtësi i Paris Saint-Germain, komentoi shortin në raundin e 16-të të Ligës së Kampionëve, ku parizienët do të përballen me Barcelonën.

“Ne presim një betejë të madhe dhe do të duhet të jemi të gatshëm për këtë sfidë. Ekziston një histori e mirë midis dy klubeve në Ligën e Kampionëve”.

“Kemi kujtime të mira dhe të këqija. Ekipi ka ndryshuar shumë, ne kemi më shumë pjekuri, konteksti do të jetë domosdoshmërisht shumë ndryshe.

Neymar na ndëshkoi atëherë, por tani ai është me ne, dëshiron ta luajë këtë ndeshje dhe të na lejojë të fitojmë”.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Video/ Tension dhe përmbysje, Interi eliminon Milanin në minutën e 97-të

Interi triumfoi me rezultatin 2-1 ndaj Milanit, në derbin e vlefshëm për çerekfinalen e Kupës së Italisë, ku nuk mundoi as tensioni. Ibrahimoviç dhe Lukaku...

Skënder Brataj tregon numrin e personelit mjekësor të vaksinuar

Drejtori i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka bërë me dije shifrat e personelit mjekësor që është injektuar me vaksinën anti-covid deri më tani në...

Shkel rregullat e rrjetit social, Twitter i mbyll llogarinë Genc Pollos

Platfotma Twitter i ka mbyllur llogarinë ish-deputetit të PD, Genc Pollo, për shkak se ky i fundit ka shkelur rregullat e rrjetit social. Lajmin e...

Haradinaj mesazh Serbisë: Do forcojmë policinë dhe ushtrinë e Kosovës

Kandidati për President në Kosovë, Ramush Haradinaj ka përcjellë një tjetër për fqinjët, Serbinë. Haradinaj u shpreh se Kosova nuk do e mbajë më kokën...

Kur lali Eri gjobit Ndrangheta-n

Nga: Dritan Hila Sapo kapën implikimin e tre personave italianë që bënin kështjella në rërë për biznese në Tiranë dhe ku përmendej edhe mafia kalabreze,...