E shtunë, 6 Mars, 2021
11 C
Tirana

Video/ Situatë kaotike te Tirana, Laçi trondit kampionët në fuqi

Situatë kaotike te Tirana. Si të mos mjaftonte largimi i trajnerit Nevil Deda pak minuta para sfidës me Laçin, kampionët në fuqi, kanë pësuar një tjetër tronditje.

Bardheblutë u mposhtën nga kurbinasit e Shpëtim Duros, me rezultatin 0-1, falë perlës së Mazrekajt nga goditja e dënimit në minutën e 72-të.

Me këtë disfatë në shtëpi, bardheblutë i kanë “larë duart”, për sa i përket titullit kampion, teksa janë pozicionuar në vendin e 6-të me 20 pikë, 16 më pak se kryesuesit e Vllaznisë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Ronaldo drejt largimit, Juventusi “piketon” ish-sulmuesin e Interit

Situata e pandemisë nuk i ka ndihmuar klubet e futbollit nga ana financiare të cilat duket se janë me humbje për shkak dhe të...

Serbia merr 500 mijë vaksina kineze/ Vuçiç: Presim dhe 13 milion të tjera

500,000 doza të tjera të vaksinës kineze “Sinofarm”, kanë mbërritur mbrëmjen e sotme në Serbi. Lajmin e ka dhënë presidenti serb Aleksandër Vuçiç, në një...

Fenomeni “Tirja”,/ Bushati: Ndodh kudo, në Gjermani doktori vrau 118 pacientë

Deputeti i Partisë Socialiste Ervin Bushati e ka quajtur të turpshme faktin e fokusimit të vëmendjes ndaj rastit të sanitares së Shefqet Ndroqi, Tire...

Ministri francez: Vaksinat ruse dhe kineze, rrezik për shëndetin publik

Një ministër i kabinetit francez u bëri thirrje vendeve të Bashkimit Evropian të mos i përdorin vaksinat ruse ose kineze për COVID-19n, nëse ato...

Meta: Kush nuk voton, s’ka të drejtë të ankohet për pasojat e qeverisjes

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, i ka bërë thirrje shqiptarëve për të votuar masivisht në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit. Sipas Metës, ai qytetar që...