E shtunë, 19 Qershor, 2021
28.5 C
Tirana

Shtypi dt 03/04/17

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1″ sortorder=”9,8,7,1,2,4,5,6,3″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”1″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

U raportua e humbur, gjetur e vdekur në Rusi studentja amerikane

Policia ruse ka gjetur trupin e shtetases amerikane Catherine Serou, pasi ajo u raportua e zhdukur qytetin e Nizhny Novgorod 400 kilometra në lindje...

Australia fillon provat e vaksinës ndaj Covid-19, me spërkatje në hundë

Hulumtuesit në Australi po fillojnë provat klinike të një lloji të ri vaksine kundër COVID-19 - një spërkatës në hundë. Shkencëtarët në Brisbane besojnë...

Ja se si të shkruarit mund të përmirësojë shëndetin mendor të njerëzve

Nga: Christina Thatcher “The Conversation” Ernest Heminguej thoshte dikur se shkrimtarët duhet të “shkruajnë fuqishëm dhe qartë për atë që dhemb”. Megjithëse Heminguej mund të...

E rëndë në Peru/ Autobusi me minatorë bie në humnerë, 27 të vdekur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Peru, ku si pasojë e një aksidenti ndërruan jetë 27 persona, të cilët ishin punëtorë të një...

Hungaria ndal Francën/ Në Budapest ndeshja mbyllet në barazim 1-1 (Video)

Franca dhe Hungaria e kanë mbyllur në paqe sfidën e sotme, pasi nuk kanë shkuar më shumë se barazimi 1-1. Hungarezët kaluan të parët në...