E diel, 17 Janar, 2021
1 C
Tirana

Mesi dhe Suarez përsëri në një skuadër, ja ku pritet të transferohen

Leo Mesin dhe Luis Suarezin mund t’i shikojmë të luajnë përsëri për të njëjtën skuadër.

“Radio Catalunya” raporton se të dy futbollistët mund të bashkohen përsëri, por këtë herë larg Europës. Thuhet se në verën e  vitit 2022, të Mesi dhe Suarez mund të transferohet në MLS, te skuadra e Inter Majmemi, e cila në krye ka një emër të njohur si Devid Bekam.

Mesi ka thënë shpesh se miqësia me Suarezin ka qenë shumë e afërt dhe është mërzitur shumë kur u largua nga Barcelona për të kaluar te rivalët e Atletikos.

Në këtë situatë, thuhet se argjentinasi ëndërron të luajë përsëri me sulmuesin uruguaian dhe kjo mund të realizohet te Inter Majemi.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Horoskopi 17 janar 2021, parashikimi i yjeve për ju

Dashi Nen ndikimin e madh te Venusit ju do i jepni me shume prioritet se kurrë me pare jetës ne çift. Do ndiheni mire pranë...

Rama: 369 mjekë dhe infermierë janë vaksinuar kundër koronavirusit

Kryeministri Edi Rama, shprehet se deri më tani 369 mjekë dhe infermierë të vijës së parë të betejës me COVID19, kanë marrë dozën e...

Dy gjela nuk mund të këndojnë majë të të njëjtit pleh

Nga: Astrit Patozi SPAK-u mund të jepte një kontribut të madh për interesin publik, që mund të shërbente sadopak edhe për zgjedhjet e 25 prillit. Mjafton...

Ylli Ndroqi dhe bashkëshortja e tij infektohen me Covid-19

Presidenti i medias "Ora News", Ylli Ndroqi, dhe bashkëshortja e tij Mimoza janë infektuar nga koronavirusi. Ndroqi bën me dije se ai dhe bashkëshortja...

Rrugë që i merr lumi para se të mbarojnë

Nga: Mentor Kikia Foton e parë e kam marrë në rrjet. Autori thotë se është rruga e Arbërit, në Maqellarë të Dibrës. E ndërtuar buzë...