Kryebashkiaku i njohur kërcënohet në zyrë

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti dhe asistenti i tij, Nezir Ismaili, sot janë kërcënuar. Këtë lajm e ka konfirmuar edhe zëdhënësja e policisë, Florie Ahmeti.

“Sot rreth orës 11:00, në stacionin policor Qendra është iniciuar një rast “Kanosje ndaj personit zyrtar”. Rasti ka ndodhur në rrugën “UÇK” në Prishtinë, në objektin e Komunës. Me rastin po merren njësitet kompetente”, ka theksuar Ahmeti.