E mërkurë, 3 Mars, 2021
18 C
Tirana

Konkurrenti i emisionit të Renato Mekollit pret damarët

Gjatë orëve të fundit është përfolur se një konkurrent i spektaklit “Hell’s Kitchen”, kishte tentuar të priste damarët. Familjarët janë shprehur se ngjarja e rëndë ka ndodhur gjatë regjistrimit të puntatës së radhës, ku konkurrenti nuk e ka përballuar dot presionin. Si pasojë e ngjarjes së rëndë, janë ndërprerë edhe xhirimet e emisionit.

I kontaktuar nga “Anabel.al”, Renato Mekolli ka treguar se çfarë ka ndodhur. Në të njëjtën kohë ai i është drejtuar të gjithëve që të mos e ekzagjerojnë këtë situatë, e cila mori përmasa të mëdha.

 “E kanë ekzagjëruar kur thonë se programi nuk do të transmetohet. Emisioni do të vazhdojë të transmetohet, siç ka ndodhur deri tani”, ka thënë më tej ai.

Sakaq, i pyetur nëse është e vërtetë se konkurrenti ka tentuar të presë damarët, ai është përgjigjur pas një heshtje të shkurtër: “Do ta shihni në javët në vazhdim”.

 

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Rritet ndjeshëm numri i të infektuarve nga Covid-19 në Kosovë

Kosova regjistroi të mërkurën numrin më të lartë të rasteve pozitive me koronavirus për këtë vit, bëri të ditur Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike...

Rivlerësimi nga sizmologët: Tërmeti në Greqi, magnitudë 6.3 të shkallës Rihter

Sizmologët grekë kanë bërë një rivlerësim të tërmetit që goditi sot Larisën, që sipas tyre ishte me magnitudë 6.3 rihter dhe jo 5.9. Pas këtij...

Vlorë/ Ekzekutohet me armë zjarri 31-vjeçari (Emri)

Një person ka mbetur i vrarë me armë zjarri mesditën e sotme në qytetin e Vlorës. Viktima është identifikuar si  Taulant Gjikaj, 31 vjeç. Ngjarja...

Analisti grek: Biden do mbështesë faktorin shqiptar në Ballkan

Analistigrek dhe njohësi i çështjeve rajonale Andreas Banoutsos, ka bërë një analizë për lëvizjet dhe cfarë pritet që të ndodhë në Mesdhe pasi Joe...

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, qëllohet në drejtim të një automjeti

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në kryeqytet. Mësohet se është qëlluar në drejtim të mjetit të 24 vjeçarit N.A, por...