E diel, 27 Shtator, 2020
12 C
Tirana

“Icardi nuk më ka pëlqyer kurrë, shpërthen babai i Wanda Nara: Maxi Lopez zotëri

Më të lexuarat

U ekzekutua nga RENEA/ Çfarë u gjet brenda shtëpisë së të moshuarit në Elbasan

RENEA ka ekzekutuar sot Lefter Zhidrun, pas më shumë se 5 orësh rezistencë nga 71-vjeçari në banesën e tij. RENEA u fut nga tarraca e...

RENEA/ Kush e jep urdhrin e ekzekutimit? Eksperti tregon hapat që ndiqen

Një nga efektivët e RENEA ka treguar se si funksionon reparti RENEA në një situatë të ngjashme me ngjarjen e djeshme dhe kush janë...

Debati: Sa duhet të zgjasë karantina për të sëmurët me Covid-19?

Pas një vere relativisht të qetë, të paktën në Evropë, rastet e reja me koronavirus nisën të shtohen nga pak kudo. Për shembull në...

Bilanci/ Bie ndjeshëm numri i rasteve të reja në vend

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se në 24 orët e fundit janë shënuar viktima nga koronavirusi në vend. Fatkeqësisht e kanë humbur betejën me...

“Kemi një specialist të ri që ka dalë në qarkullim”, Artan Hoxha zbardh detajet e forta të atentatit ndaj Preng Gjinit

Pak ditë më parë, 51-vjeçari Preng Gjini të cilit iu hodh makina në erë në Tiranë, nuk dha të dhëna të vlefshme për hetimin...

Prej 17 muajsh në kërkim, gjendet trupi i pajetë i 36-vjeçarit shqiptar në Greqi

Pas 17 muajsh kërkimi, është gjetur në Greqi trupi i pajetë i 36-vjeçarit shqiptar, Laert Beqaj. Ky i fundit humbi gjurmët mesnatën e 9...

“I kishte ardhur dita e perëndisë!”, ja çfarë thotë djali i madh i 71-vjeçarit që u ekzekutua në Elbasan (VIDEO)

71-vjeçari që u ekzekutua në përplasjen me forcat RENEA, ishte divorcuar dy herë më parë. Djali i Lefter Zhidrus ka thënë në një prononcim...

Ju atje “lart”, merreni videon e këtij burri që qan dhe shikojeni natë e ditë (VIDEO)

Nga: Mentor Kikia Ky burrë është një fermer në Korçë, i cili në janar i preu mollët që kishte mbjellë, sepse nuk e shiste dot...

“Pse i ndihmon kaq shumë njerëzit?”/ Rrëfimi prekës i Cunmulajt: Dua t’i ngjaj mamit sa thoi i gishtit të këmbës

Modelja e njohur, Emina Cunmulaj ishte ftuar sot në emisionin “Historia ime” në Tv Klan, teksa ka bërë një rrëfim si asnjë herë më...

Detaje tronditëse nga masakra në Elbasan/ Lefter Zhidru kishte lidhje me bandat në Elbasan, Vlorë dhe Sarandë

Grupi hetimor po kryen veprimet e fundit të këqyrjes së vendit të ngjarjes, pas masakrës në Elbasan. Në banesën e 71-vjeçarit Lefter Xhidru, janë...

Babai i Wanda Nara, Andres Nara, i ka befasuar të gjithë me deklaratën e dhënë në lidhjë me martesën e vajzës së tij, me ish-kapitenin e Inter, Mauro Icardi.

Sipas Andres, ai nuk ka një raport të mirë as me Mauron dhe deklarata e tij e fundit e konfirmon këtë gje. Babi i bashkëshortes së futbollistit argjentinas ka zbuluar edhe detaje ne lidhje me raportet Icardi-Maxi Lopez. Ai ka njoftuar se fundmi se do të martohet, por nuk do të ftojë vajzën e tij, për shkak të raporteve jo të mira.

“Nuk mbaj anën e askujt. Por më pëlqen të jem gjithmonë nga ana e të vertetës. Me Maxi Lopez nuk kam pasur kurrë probleme. Pavarsisht mosmarrveshjes që ai kishte në çift me vajzën time. Por ai ka qenë gjithmonë një zotëri.

Icardi? Nuk mund të flas shumë për Mauron sepse nuk kemi pasur kurrë një raport të mirë. Në fillim nuk më pelqeu ajo që ndodhi. Aspak. Të marrësh gruan e shokut edhe pse në mes gruaja e shokut ishte vajza ime.

Por më vonë mbylla një sy dhe e lashë të kalonte. Sot kanë dy vajza të bukura dhe me djemtë e Maxi Lopez sillet si një baba por ai nuk është babai i tyre. Babai i tyre eshte Maxi Lopez. Pikërisht kjo gje nuk më pëlqen akoma. Ky eshte nje provokim i hapur për Maxin. Nese do të sillesh si baba me fëmijët e tij, nuk sillesh si i tillë neë rrjete sociale, por në përditshmërinë e shtëpisë. Larg kamerave. Me duket e pështirë.

Dasma? Nuk e ftova Wandën, jo për ndonjë gjë të vecantë, por për motive distance më shumë. Por edhe pse jam gjyshi i fëmijeve të saj, dy vajzat e Icardit nuk i kam takuar kurrë. Nuk e kam kuptuar kurrë luftën e tyre sepse nuk ka ndodhur asgjë. Mbase ngaqë unë gjithmonë kam tentuar të jem i drejtë. Nuk më intereson të flas me burrin e saj, por jam i interesuar të takoj vajzën time. Ta kuptoj pse vepron kështu, kush e keshillon të veprojë kështu”, deklaroi ai.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

“Në rrezik nga pandemia”/ Ministri spanjoll paralajmëron masa më të ashpra

Qeveria spanjolle ka paralajmëruar shtim masash në Madrid, duke e cilësuar si tepër të rrezikshme situatën nga pandemia. Të premten, autoritetet në Madrid vendosën të...

Aksident në Berat/ Mjeti me të cilin udhëtonin dy vajza i pret rrugën Volkwagen-it

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në dalje të qytetit të Beratit, teksa një automjet tip Benz është përplasur me një makinë tip...

Kryeministri i emëruar i Libanit largohet nga posti

Moustapha Adib nuk ishte në gjendje të formojë një qeveri të re për të zëvendësuar qeverinë që dha dorëheqjen pas shpërthimit vdekjeprurës masiv në...

Ajo që ndjen dhe ajo që ëndërron Berisha

Nga Mero Baze Sali Berisha ka një ndjenjë dhe një ëndërr për këto zgjedhje. Ndjenja është se Edi Rama do t’i vjedhë zgjedhjet, kurse ëndrra...

Biznesi me shëndetin: Ja sa fitojnë kompanitë e prodhimit të ilaçeve

Të gjithë mezi po presin daljen e vaksinës së duhur kundër Covid-19. Por pandemia ka nxitur edhe akuza ndaj industrisë farmaceutike, se ajo është...